Syracuse spada na Duke at the Dome, 97-88 (pełne pokrycie)

Tak jak łódź walczy z przypływem lub bałwan wytrzymuje słońce, tak Syracuse Orange walczył w sobotę z nieuniknionym.

Syracuse prowadził przez pierwsze 19 minut, ale kiedy stracił prowadzenie, Orange powoli spadł z tempa, przegrywając 97-88 z dziewiątym w rankingu Duke Blue Devils na Carrier Dome w sobotni wieczór.

firmy z 4 dniowym tygodniem pracy

Duke obezwładnił Syracuse swoim rozmiarem w środku i intensywnością obrony na obwodzie.

LINKI DO PRZEGLĄDÓW GRY:

NAJWAŻNIEJSZE CECHY GRY:

KONFERENCJA PRASOWA JIM BOEHEIM PO GRZE:

co się dzieje, gdy wideo staje się wirusowe?

SPOŁECZNY:

ZAPOWIEDŹ:

Syracuse i No. 9/8 Duke dodadzą kolejny rozdział do swojej rywalizacji w sobotę 1 lutego Tipoff w Carrier Dome zostanie wyznaczony na 20:00. Pomarańczowi (13-8, 6-4) wygrali pięć z ostatnich sześciu meczów przed sobotnią rozgrywką.

Pomarańczowi zdołali przerwać serię pięciu wygranych meczów po przegranej 71-70 z Clemson we wtorek wieczorem. Junior Redshirt Elijah Hughes i drugi Buddy Boeheim prowadzili drużynę z 22 punktami każdy. Syracuse poszło 5-3 w styczniu, w tym wygrane w Virginia, Virginia Tech i Notre Dame. Pomarańczowi zajmują czwarte miejsce w ACC z wynikiem 6-4 w konferencji.

No. 9/8 Duke odniesie we wtorek 79-67 zwycięstwo z Pittsburghem. Błękitne Diabły to 17-3, w tym 7-2 w ACC. Duke zajmuje drugie miejsce w tabeli ACC i jest 3-1 na wyjeździe w grze konferencyjnej w tym sezonie.

Kalkulator kosztów utrzymania

Duke prowadzi serię wszech czasów z Syracuse, 9-6, w tym zwycięstwo 84-72 w zeszłorocznym turnieju ACC. W przegranej Buddy Boeheim miał 15 punktów i był 3 na 5 z linii 3 punktów. W sezonie zasadniczym 2019 dwie drużyny podzieliły serię, każdy wygrywając na własnym boisku. Syracuse triumfowało 95-91 w dogrywce na Cameron Indoor Stadium, a następnie Duke wygrał w Carrier Dome, 75-65.