ODCINEKOWY WTOREK: Awansują najlepsze dziewczęce drużyny W-FL; 38 Devona Martina nie wystarczy, ponieważ Geneva zaszokowała późno; Starcie Lyons-Whitman

Poniedziałkowy wieczór był wielkim wydarzeniem dla drużyn chłopców z Finger Lakes East. We wtorek wieczorem dziewczęta drużyna Finger Lakes East pokazała się z Midlakes i Pal-Mac, które awansowały w klasie B1, podczas gdy Waterloo i Penn Yan awansowały w klasie B2.

jak uzyskać ubezpieczenie społeczne

#2 Midlakes powstrzymało trudne wyzwanie z #7 Wayne Eagles, aby wygrać 65-40 w Clifton Springs. Grace Murphy dorównała Screaming Eagles z 15 punktami, podczas gdy koleżanka z drugiej klasy Cate Peacock zdobyła 12. Aly Johnson prowadziła Wayne'a z 12 punktami, podczas gdy Aaliyah Zenelovic zanotowała 11 zbiórek. W międzyczasie w tej samej drabince klasy B1, najlepiej rozstawiony Pal-Mac wyprzedził ligowego kolegi z Newark z 8 na drodze do zwycięstwa 56-24.

Niepokonana na pierwszym miejscu w klasie B2 drużyna uniwersytecka Waterloo nadal niszczy rywalki, gdy wdzierają się do półfinału, wygrywając 86:22 z Wayland-Cohocton. Macy Carr prowadził Indian z 21 punktami, a Giavanna White-Principio 14. W czwartek wieczorem Waterloo będzie gospodarzem Wellsville w półfinale po tym, jak Tygrysy pokonały North Rose-Wolcott przewagą 5 punktów.

Również w klasie B1 Penn Yan awansował, wygrywając 54-42 z Atticą, gdy Joddie Decker zdobyła 22 punkty, a Hayley Anderson dodała 13 punktów, by prowadzić szarżę Mustanga. Penn Yan wyrusza w czwartek, by zmierzyć się z #2 Dansville.

W najbliższym meczu wieczoru Genewskie Pantery przegrały łamacz serc na mecz Grecja-Atena 77-76. Starszy Panther, Devon Martin, trafił niesamowitą trójkę, pokonując zegar czasu akcji i remisując mecz na 4 sekundy przed końcem, ale Grecja-Athena została sfaulowana w ostatniej próbie rzutu i utopiła drugą z dwóch prób rzutu wolnego, kończąc sezon Genewy w klasie A2. Po przegranej Genewa została pierwszą drużyną chłopców z Finger Lakes East, która opuściła Sekcje.

W akcjach chłopców w klasie C1 obaj #1 Lyons i #5 Marcus Whitman awansują i spotkają się w czwartek w Atwood Gymnasium w półfinale. Mecz będzie transmitowany na żywo w LivingMax Radio od godziny 17:45. Lyons musiał odeprzeć #8 East Rochester, który był w połowie czwartej kwarty o 1 posiadanie, zanim Lyon ostatecznie zapewnił sobie zwycięstwo 63:54. Marcus Whitman odszedł od gospodarza nr 4 Ganandy w drugiej połowie, wygrywając 65:51. Lyons próbuje wygrać 4 mistrzostwa w sekcjach z rzędu, podczas gdy Marcus Whitman chce obronić zeszłoroczny tytuł w sekcji, który był pierwszym w szkole od 1976 roku.

W klasie C2 mistrzowie Finger Lakes West #2 Harley-Allendale-Columbia pokonali 14-punktowy deficyt w pierwszej kwarcie, pokonując #7 Clyde-Savannah, 57-53. Również w klasie C2 Dundee przegra z #3 Oakfield-Alabama, 72-40.

W klasie D1 grają dziewczęta niepokonane South Seneca Falcons pokonały Jasper-Troupsburg w Ovid z wynikiem 58-21. Emma Fletcher prowadziła wszystkich strzelców z 15 punktami, podczas gdy Alissa Fletcher i Allison Kenyon zdobyły po 10 punktów.

W grze chłopców w klasie AA Victor Blue Devils awansował z 9-punktową wygraną nad UPrep, aw klasie A1 Canandaigua spadła do Leadership Academy.

Sprawdź zaktualizowane nawiasy i rozkład zajęć na dzisiejszy wieczór poniżej…