Syracuse zmierzy się z Virginia Tech w rundzie otwierającej turnieju lacrosse kobiet ACC

Syracuse zapewniło sobie drugie miejsce w przyszłotygodniowym turnieju ACC Women's Lacrosse Tournament, wygrywając z Boston College w sobotnie popołudnie. Orange zmierzy się z Virginia Tech w pierwszej rundzie w środę, 28 kwietnia o godzinie 17:00. w Chapel Hill, Karolina Północna

Pomarańcz ustanowił w tym sezonie rekord 8-2 w rozgrywkach ligowych. Syracuse zremisowało z Boston College na drugim miejscu w klasyfikacji sezonu zasadniczego, ale zdobyło drugie miejsce pod względem różnicy bramek. Pomarańczowi startują do Turnieju ACC z wynikiem 12-2. Syracuse zajmuje 3. miejsce w sondażach medialnych IWLCA i Inside Lacrosse oraz 2. w najnowszym RPI.

Syracuse i numer 7, Virginia Tech (5-10, 1-8) spotkali się 27 marca w Carrier Dome. Hokies prowadzili 7-5 z 3:34 przed końcem pierwszej połowy, ale Pomarańczowi strzelili dwa gole, aby wyrównać wynik w przerwie. Syracuse kontynuowało swoją serię bramek po przerwie z siedmioma bramkami z rzędu na drodze do zwycięstwa 17:10.

Zwycięzca meczu Syracuse-Virginia Tech zmierzy się ze zwycięzcą między Boston College a Wirginią w piątek 30 kwietnia o 14:30. w drugim półfinale. Mecz o mistrzostwo zaplanowany jest na niedzielę 2 maja o godz. Wszystkie mecze będą transmitowane w sieci ACC Network.

Wszystkie bilety na sesje i sesje indywidualne na mistrzostwa ACC są dostępne w kasie biletowej UNC i można je kupić na stronie internetowej UNC pod adresem www.goheels.com/tickets lub dzwoniąc do kasy biletowej pod numer 1-800-722-4335. Wszystkie bilety na sesję są dobre na wszystkie siedem gier turnieju.

Bramy otwierają się na godzinę przed rozpoczęciem każdej gry lub po zakończeniu gry poprzedzającej. Wymagane są maski na twarz i będzie egzekwowany dystans społeczny.

Wszystkie karnety na sesję kosztują 20 USD dla dorosłych i 10 USD dla młodzieży (7-17 lat), seniorów (55+). Bilety na sesje indywidualne to 10 dolarów dla dorosłych i 5 dolarów dla młodzieży (7-17 lat) i seniorów (55+). Wstęp wolny dla dzieci do 6 roku życia.