ELITA PONOWNIE: Lady Falcons z Południowej Seneki na czele ND-Batavia, powrót do regionu NYSPHSAA Far West Regional (cały film z gry)

Trzy proste mistrzostwa Sekcji V. Trzy proste wycieczki na mecz NYSPHSA Far West Regional. Po zwycięstwie 61-41 nad Notre Dame-Batavia w kwalifikacjach NYS do sekcji V klasy C NYS w Marion we wtorek wieczorem, South Seneca Lady Falcons dzieli tylko jedno zwycięstwo od trzeciego z rzędu miejsca w finale czwartej klasy C w stanie Nowy Jork. .

Po wyskoczeniu na 10-punktową przewagę w pierwszej kwarcie, Notre Dame-Batavia była w stanie cofnąć się do 1 punktu w drugiej tercji, zanim starsza z South Seneca Skylar Shaulis trafiła w parę trzech wskaźników, podczas gdy jej siostra, studentka pierwszego roku Logan Shaulis zakopał kolejnego z dalekich odległości, aby Sokoła Lady zostały z przodu.

napoje do oczyszczenia systemu z chwastów

Junior Jenna McDonald poprowadziła South Seneca w punktacji z 17 punktami, jednocześnie udzielając 7 asyst. Opuściła grę pod koniec czwartej kwarty po skręceniu kostki i oglądała ostatnie 2 minuty z ławki, z dolną nogą owiniętą lodem.

nie mogę grać w Netfliksa na Chrome

Skylar Shaulis zdobył 14 punktów i zebrał 10 zbiórek, podczas gdy Jade Parson miał 7 punktów, zbierając 10 zbiórek i blokując 3 strzały. Logan Shaulis zdobył 7 punktów przed końcem, 7 zbiórek i 3 asysty, a Emma Fletcher 7 punktów. Alissa Fletcher dodała 4 punkty, a Avrielle Fletcher, w swojej pierwszej akcji w sezonie po kontuzji kolana, trafiła parę rzutów wolnych pod koniec sezonu, zdobywając swoje pierwsze punkty w sezonie.

Notre Dame-Batavia była prowadzona przez Margaret Sutherland, która zdobyła aż 18 punktów, podczas gdy Callie McCulley dodała 16 punktów do mistrzów Sekcji V klasy C1 w przegranej.

czerwone kapsułki Maeng da Kratom

Następnym w Południowej Senece jest mistrz sekcji 6 klasy C Allegany-Limestone Gators. The Gators wprowadzają rekord 22-1 do Far West Regional Game, który zostanie rozegrany w sobotni wieczór w Rush-Henrietta High School. Będą musieli zmierzyć się z czołowym strzelcem Gators Morganem Davisem, który ma średnio 18 punktów i 13 zbiórek na mecz, oraz jej kolegą z drużyny Brookem Giardini, który średnio 14 punktów na mecz.

LivingMaxbędzie transmitować sobotnie mecze Far West Regional w klasie C i klasie B w sobotni wieczór na antenie LivingMax Radio, zaczynając od godziny 17:00. W meczu o 17:00 South Seneca kontra Allegany Limestone, ao 19:00 niepokonani Midlakes Screaming Eagles zmierzą się ze zwycięzcą stanowych kwalifikacji sekcji 6 klasy B pomiędzy Southwestern i Fredonią, które zostaną rozegrane w środę wieczorem.

LivingMax Sports będzie również transmitowany w środę wieczorem z Rush-Henrietta na eliminacjach stanowych chłopców sekcji V w klasie C (Lyons vs. Northstar Christian o 18:30) i klasie A (Wayne vs. Irondequoit o 20:15)