Armia Boeheima wyeliminowana w TBT: Słabe strzelanie, brak punktacji zagłady Drużyna Syracuse

Dążenie Boeheima do zdobycia pierwszego tytułu TBT zakończyło się niepowodzeniem w przegranej 65-48 z Sideline Cancer w ćwierćfinale wydarzenia w sobotę w Columbus.

Eric Devendorf prowadził Armię Boeheima z 14 punktami. Andrew White III miał 11 punktów i sześć zbiórek, a John Gillon dodał 10 punktów i cztery asysty. Donte Greene był liderem składu z dziewięcioma zbiórkami.

Prognoza zimowa almanachu rolników 2016

Mecz rozegrał się jako walka defensywna przez pierwsze dwa okresy. Armia Boeheima i rak na linii bocznej były remisowane, 24-24, w przerwie. Sideline Cancer przejął kontrolę w trzecim okresie, wyprzedzając Armię Boeheima 24-10 w kwartale. Armia Boeheima nigdy nie podniosła się z deficytu.

TBT 2020 to szósty raz w siedmioletniej historii turnieju, w którym armia Boeheima brała udział. Dyrektor generalny Boeheim’s Army Kevin Belbey i trener Ryan Blackwell, obaj absolwenci Syracuse, poprowadzili tegoroczne zgłoszenie.