Juggernaut z południowej Seneki wraca do siebie, Gananda zdobywa tytuł C1, a Mynderse Lady Blues nosi koronę klasy B

W sobotnim meczu trzyosobowych mistrzostw koszykówki dziewcząt w Rush-Henrietta High School ligi Wayne-Finger Lakes zgarnęły tytuły w klasie C1, C2 i B jako Lady Falcons z Południowej Seneki, Gananda Blue Panthers i Mynderse Blue Diabły podniosłyby bloki segmentowe. Dla broniącej tytułu mistrzyni stanu Lady Falcons był to drugi z rzędu tytuł w sekcji, a dla trenera Mynderse Jerry'ego Andersona drugi od czasu zajęcia ławki w Lady Blue Devils pięć sezonów temu. Pełne pokrycie poniżej…

Mynderse 45, Wayland Cohocton 36 (Klasa B)
* Powtórka wideo LivingMax Sports
*

harmonogram rochester red wings 2015

Mynderse zlikwidował stratę do przerwy 21-13, prowadzoną przez wielką defensywę starszej Sarah Shaffer i spółki. Shaffer dopasowywała się przez większość drugiej połowy do gwiazdy Wayland-Cohocton, Alexa Buttona, ograniczając się do niej tylko 3 punkty w drugiej połowie. Ofensywnie Mynderse był prowadzony przez trio Heidi Miller, Hayley Case i Madison Barnett. Miller utrzymał wyrównaną grę w 1. połowie z 9 punktami.

Błękitne Diabły straciły wynik 25-15 w trzeciej kwarcie, ale przegrały 13-0. Na nieco ponad cztery minuty przed końcem meczu i remis 33, starszy obrońca Hayley Case trafiła trzyki jeden po drugim, by zainicjować wybuch 11-0, który zakończył akcję Hannah Brown-Trice. Case zdobył 11 punktów w drugiej połowie, w tym trzy wielkie trifecty, gdy Lady Blue Devils zdobyły 11. tytuł sekcji w historii szkoły.

Heidi Miller – 15 punktów, 12 zbiórek
Hayley Case – 11 punktów, 3 zbiórki, 3 asysty
Madison Barnett – 11 punktów, 4 przechwyty, 3 zbiórki

Mynderse zmierzy się z przedstawicielem Sekcji 6 (TBD) w stanowym turnieju, który odbędzie się 11 marca na Buffalo State University.

sprawdzenie bodźca dla zabezpieczenia społecznego

South Seneca 51, Kaledonia-Mumford 42 (klasa C2)
*

Mistrzowie hrabstwa Wayne byli poprowadzeni przez 12 punktów Samanthy Crumb i Emmę Drake, która zdobyła 7 punktów, a Blue Panthers zdobyły swój drugi tytuł w historii szkoły. Crumb został nazwany turniejowym MVP.

South Seneca i Gananda zmierzą się teraz w Bloomfield we wtorek wieczorem, aby wziąć udział w play-offach NYS jako reprezentant Sekcji V klasy C.

Relacje wideo z soboty w Rush-Henrietta z wiadomości Spectrum.