Silver Creek utrzymuje Canal Cup trzeci rok z rzędu

Klub gospodarzy Silver Creek pokonał Seneca Falls Country Club w przekonujący sposób, aby zachować własność Canal Cup trzeci rok z rzędu w sobotę na polu golfowym Silver Creek w Waterloo.

Silver Creek utrzymuje Canal Cup trzeci rok z rzędu Zespół Silver Creek Canal Cup 2021 (od lewej do prawej) Dan Johnson, Mike Burdsall, Tab Carmen, Bummer Felice, Mike Strohm, Jeff Kapps, George Mander, Bill Paul, Scoot Stein, Don Johnson, Gary Millerd (Josh Durso nie na zdjęciu)

Tegoroczne mecze obejmowały 9 dołków z naprzemiennym strzałem, a następnie 9 dołków najlepszej piłki. Po meczach naprzemiennych w pierwszej rundzie, Silver Creek otworzył się z imponującym prowadzeniem 4,5 do 1,5 po wygraniu 4 z 6 meczów i zmniejszeniu o połowę kolejnego. Mecze drugiej rundy wygraliśmy w równie przekonujący sposób przez gospodarzy, którzy ponownie wygrali 4 z 6 meczów i zmniejszyli o połowę kolejny. Ostatnim wynikiem było zwycięstwo 9-3 Silver Creek w konkursie, który nigdy nie był blisko od początku.

Od początku zawodów golfowych w północnej Seneca County w 2002 roku, Seneca Falls dominowała, wygrywając pierwsze 13 spotkań z rzędu. Ostatnio sytuacja się odwróciła. Po tym, jak Silver Creek po raz pierwszy wygrał Canal Cup w 2019 roku, nie byli chętni do rezygnacji. Podążyli za zwycięstwem w Waterloo w 2019 roku, wygrywając w SFCC, a teraz utrzymają Puchar do lata 2022 roku.

Drużyną Silver Creek dowodził Jeff Kapps. Seneca Falls County Club był kapitanem Ben Wong.