Marcus Whitman przegrywa z Cal-Mum w rundzie wstępnej klasy C stanowej

Sezon Marcusa Whitmana Wildcats dobiegł końca w poniedziałkowy wieczór, kiedy przegrali 58:53 z Caledonia-Mumford Raiders w Wayland-Cohocton High School w rundzie otwierającej stanowy turniej wstępny sekcji V klasy C2. Porażka kończy sezon drużyny Marcusa Whitmana, która zdobyła pierwsze szkolne mistrzostwa sekcji od 1976 roku.

-

Świeżo po zdobyciu pary tytułów sekcji w piątek wieczorem, była to elektryczna, szybka pierwsza kwarta na Wayland-Cohocton, ponieważ obie drużyny zdobyły 14 punktów. W drugiej kwarcie Raiders pokonali Wildcats 16-12 i objęli prowadzenie 30-26 w połowie. Marcus Whitman wyszedł z szatni i zdobył 14 punktów za trzecią kwartę, aby zmniejszyć przewagę Caledonii-Mumford do zaledwie dwóch. Wildcats walczyli w czwartej kwarcie, ale nie udało im się, gdy senior Vin Molisani i drugi Kyle Wade trafili kluczowe rzuty wolne w końcówce, by przypieczętować zwycięstwo.

Kyle Wade (17), Vin Molisani (16) i Joe Laursen (13) razem zdobyli 46 z 58 punktów Caledonia-Mumford.

brokerzy forex z minimalnym depozytem

Liam Prendergast zdobył najwyższe w meczu 18 punktów dla Marcusa Whitmana. Jordan Lahue dodał 16, 14 z nich w drugiej połowie.

Caledonia-Mumford zmierzy się w środę wieczorem z mistrzem C2 Lyons w Newark High School.