LAKERS ZWRACAJĄ SIĘ DO TYŁU: chłopcy Skaneateles zdobywają tytuł stanowy

Ponieważ w zeszłym sezonie nie było żadnych turniejów stanowych, drużyna piłkarska chłopców w Skaneateles musiała czekać dłużej niż większość, aby móc obronić tytuł w klasie B na poziomie stanowym. Na ścieżce w niedzielny poranek był znany przeciwnik na poziomie stanowym w Haverling Rams z Sekcji V. Drużyny zmierzyły się w półfinałowej rundzie stanowej 2019 na drodze Lakersów do mistrzostw stanu.

Rozpoczęcie punktacji zajęło trochę czasu, ale przy 25 minutach Sean Kerwick strzelił pierwszego gola w meczu, dając Skaneatelesowi prowadzenie 1:0. Wynik pozostał taki aż do drugiej połowy, kiedy Haverling strzelił przy znaku 10′. Obrona okazała się na wagę złota, a przy wyniku pozostałym 1-1 pod koniec regulaminu, miało się rozegrać ekscytujące zakończenie. Ofensywny atak Lakerów był w toku w dogrywce, gdy Owen Cheney połączył się z Jackiem Phillipsem, aby wprawić Skaneateles w szał, zdobywając zwycięskiego gola na 13 minut przed końcem dogrywki. Zwycięstwo 2:1 Skaneateles zapewniło drugą z rzędu koronę nowojorskiej klasy B w piłce nożnej chłopców. Lakers zakończą sezon z niepokonanym wynikiem 21:0 w klasyfikacji generalnej i 9:0 w rozgrywkach ligowych.