POŻEGNANIE SPRAWIEDLIWOŚCI: Supergwiazda Lyonu zdobywa 44 punkty w meczu finałowym jako C.G. Finney usuwa Lwy z postseason

Po zdobyciu dziewiętnastego tytułu w swojej szkole w piątek wieczorem na Blue Cross Arena, sędzia Lyons Justice Smith i jego koledzy z drużyny skupili się na walce o tytuł stanowy. Ich pierwszą przeszkodą będzie pojedynek z trudnym C.G. Drużyna Finney, mistrzowie Sekcji V Klasy C1, w Newark High School w poniedziałek wieczorem.

Przed zatłoczoną salą gimnastyczną senior z Lyonu wymienił ciosy z C.G. Finney senior wyróżniający się Keegan Ocorr i fenomen z 8 klasy Markus Robinson. W końcu był to C.G. Finney Falcons i główny trener Joe Marchand, którzy odnieśli zwycięstwo 92-88 i zmierzyli się z Cal-Mum w meczu wstępnym klasy C w środowy wieczór na Blue Cross Arena.

Lyons wyskoczył na wczesne prowadzenie 12-5 za dwiema pierwszymi kwarta trzema punktami od seniora Davida Weavera, ale Finney wrócił i objął prowadzenie 21-19 po pierwszej tercji.

Po przerwie zwiększyli prowadzenie do 43-39, tracąc 17 punktów w pierwszej połowie zarówno przez Markusa Robinsona, jak i seniora Finneya, Caleba Angera, który pochował 5 punktów za trzy punkty.

Finney powiększył przewagę aż do 11 punktów w drugiej połowie. Lyons zbliżyłby stratę do 1 punktu, ale Finney odpowiedział wiaderkami Ocorra i Robinsona, aby wyrównać przewagę do 8. Ocorr w ostatniej kwarcie strzelił 6-8 z linii rzutów wolnych, aby przypieczętować zwycięstwo i zbliżyć się do mety. kariera jednego z najlepszych wszech czasów, który kiedykolwiek nosił mundur Lyons.

Justice Smith zakończył karierę z 44 punktami, kończąc karierę tylko o 11 punktów przed 2000 punktów. David Weaver zdobył 18 punktów na 4 rzuty za trzy w swojej ostatniej grze dla Lwów. Sophomore Horace Betts IV zajął 9 miejsce, junior Benji Kemp 8, a senior Aaron Romero 4 punkty. Sophomore Justin Smith miał przed sezonem 2 punkty.

wizyta w biurze administracji ubezpieczenia społecznegoviagra-alternatywy-bez recepty-tabletki-otc

Dla The Falcons Keegan Ocorr zdobył 36 punktów, 27 w drugiej połowie, a ósmoklasista Markus Robinson 29. Caleb Anger zdobył 24 punkty na 6 rzutów za trzy, zanim sfaulował pod koniec meczu. Jedynymi innymi Sokołami, którzy strzelili, byli Josh Taylor, który miał 2 punkty i Xavier Smith, który trafił jeden rzut wolny.

Dla głównego trenera Deana Schotta II i jego Lwów kończą sezon jako Mistrzowie Sekcji V Klasy C2 z wynikiem 21-3.