Dungey biegnie, przechodzi Orange na 41-17 zwycięstwo nad Central Michigan (pełne pokrycie)

Eric Dungey zdał dwa punkty i pobiegł na trzeci, by poprowadzić Syracuse (2-1) przed Central Michigan (2-1), 41-17 na Carrier Dome w sobotę.

Dungey był 19-z-35 na 279 jardów i podał do Dontae Strickland (18 jardów) i Ravian Pierce (6 jardów). Biegł również 11 razy na 105 jardów, w tym jeden jard punktowany.

Syrakuzy miały trzecią ćwiartkę od wieków. Po wyjściu z szatni z przewagą 24-17 Pomarańczowy eksplodował za 333 jardy całkowitego ataku i 17 punktów. W tym samym czasie jednostka obronna Syracuse ograniczyła Central Michigan do 60 jardów i żadnych punktów w ciągu 15 minut gry.

Dungey skrócił 90-jardową jazdę jednym jardowym biegiem na rozpoczęcie tercji i połączył siły z Raviana Pierce'em na sześć jardów przyziemienia, aby zwiększyć przewagę Orange do 38-17.

Cole Murphy zaliczył swój drugi rzut z pola w meczu 25-jardowym, wyprowadzając Syracuse na prowadzenie 41-17 w czwartej tercji. Czytaj więcej