WAYNE DROPS HEARTBREAKER: Siatkówka dziewcząt przegrywa z Marcellusem

Wayne Eagles przegrali bolesny mecz z Marcellusem z Sekcji III w siatkówce dziewcząt, by awansować do stanowej rundy półfinałowej w klasie B. Sobotnie popołudnie było wszystkim, czego można oczekiwać od wspaniałego wydarzenia, ale bez wyniku, na który liczyły Eagles . Marcellus odszedł z wygraną 3-2 w meczu.

Wayne wygrał dwa pierwsze sety meczu, szybko wyskakując na prowadzenie 2:0, wygrywając oba sety 25-23. Pierwszy set obejmował powrót Orłów z przewagi 16-7 w pewnym momencie na początku seta. Marcellus wisiał mocno w drugim secie, ale Wayne trzymał się o krok do przodu, aby przypieczętować zwycięstwo. Marcellus jednak wrócił, aby wziąć seta trzeciego 25-22 i wziął z nimi sporo rozpędu, aby set czwarty, zdobywając kolejne zwycięstwo 25-22. Set piąty spadł do siatki, z remisem 21-21 przed sprawdzeniem timeoutu, ale Marcellus odsunął się, by przypieczętować zwycięstwo w meczu wygrywając 25-23 seta.

Wayne Eagles zakończą sezon z rekordem 16-1 i 12-0 w grze Finger Lakes East, a także zwycięzcami klasy B Sekcji V.