VICTOR WINS THRILLER: Siatkówka dziewcząt wygrywa segmentową koronę 3-2

Wspaniałą rzeczą w rozgrywkach poza sezonem w każdym sporcie są ekscytujące gry, które pojawiają się po drodze, gry, które udowadniają, że nigdy nie można pisać scenariuszy sportowych. W sobotnie popołudnie dziewczęca drużyna siatkówki Victor miała swój własny ekscytujący rozdział w grze segmentowej, zabierając do domu koronę klasy AA w sekcji V.

Błękitne Diabły pokonały #3 Penfielda 3-2, jednak dotarcie do wyniku nie było łatwe. Penfield zabrał do domu pierwszego seta 25-18, a Victor walczył w drugim i trzecim secie, zapewniając wygrane 25-23 i 25-20 w setach. Widząc tytuł w sekcji, Penfield walczył w czwartym secie i wygrał 25-20.

Piąty i decydujący set rozpoczął się powoli dla Victora, przegrywając 6-4 do Penfield przed opóźnieniem w akcji spowodowanym zewnętrznym problemem wewnątrz obiektu w Gates Chili High School Gym. Akcja została wznowiona 15 minut później, a zespoły grały tam iz powrotem w piątym secie, przy czym żadna z drużyn nie ustępowała drugiej. Potrzebna byłaby dodatkowa gra, aby wyłonić mistrza, ale nie trwałoby to długo. Victor zdobył kolejne punkty i zakończył mecz, wygrywając 27-25, a tym samym zdobywając tytuł w klasie AA.

Victor przejdzie teraz do gry w rundzie regionalnej w grze stanowej w piątek. Należy ustalić miejsce, przeciwnika i czas rozpoczęcia.