Hokej mężczyzn RIT pokonuje Canisiusa 3-2 i wygrywa drugie z rzędu

Drugi napastnik RIT Caleb Moretz (Fairbanks, Alaska) strzelił gola i asystował, podczas gdy młodszy napastnik Will Calverley (Scarborough, Ontario) strzelił gola, by poprowadzić Tygrysy przed sobotnią wizytą w Canisius w akcji Atlantic Hockey w Polisseni Center.

Maeng da Kratom fakty żywieniowe

JAK TO SIĘ STAŁO

Zaparkowany przed prawym słupkiem Calverley skierował strzał starszego napastnika Nicka Bruce'a (Fall River, Nova Scotia/Johnstown Tomahawks) z punktu, pokonując młodszego bramkarza Canisiusa Matta Ladda, co otworzyło wynik 1:14 w konkursie.

Ladd obronił strzał Moretza z prawej strony, ale junior napastnik Andrew Petrucci (Toronto, Ontario) zakopał dobicie w szeroko otwartym lewym słupku, aby wyrównać RIT 2:0, na 3:24 przed końcem pierwszej tercji .

Tygrysy strzeliły gola w walce o władzę z czasem 1:24, aby w pierwszej przerwie wypracować prowadzenie 3:0. RIT okrążył krążek wokół strefy Canisius i skręcił na prawym skrzydle, gdzie starszy napastnik Jake Hamacher (Corona, Kalifornia) przecisnął się przez tłum przed Laddem do Moretz'a na jednorazowy występ w lewym słupku.

Canisius strzelił parę goli w pierwszych sześciu minutach drugiej tercji. Nowicjusz Jami Virtanen strzelił gola w power play z czasem 16:13, po czym pierwszoroczny napastnik Max Kouznetsov zakończył napastnik po 14:22.