Napastnik RIT, Will Calverley, uznany w grudniu na Atlantic Hockey Player of the Month

Ogłoszono w piątek, że młodszy napastnik Rochester Institute of Technology Will Calverley (Scarborough, Ontario) został wybrany w grudniu na Atlantyckim hokeistą miesiąca.

• Calverley weszło w tydzień z remisem na drugim miejscu w kraju z 16 punktami i remisem na trzecim miejscu z 10 asystami, prowadząc w lidze w obu kategoriach.
  • Przypisano mu dwie asysty w przegranym 4:3 meczu z Robertem Morrisem w ubiegłą niedzielę po tym, jak zanotował asystę w remisie 4-4 Tygrysów na Colgate (29 grudnia).
  • Został uznany za Atlantic Hockey Player of the Week 16 grudnia po strzeleniu gola i asyście w obu meczach Tigers przeciwko LIU (11-12 grudnia).
  • Calverley zdobył pierwszego wyróżnienia gracza tygodnia w sezonie (1 grudnia) po strzeleniu swojego pierwszego kolegialnego hat-tricka w zwycięstwie Tygrysów 8:5 nad 9. Clarksonem (27 listopada) w otwierającym sezon. Calverley trafił do siatki z wynikiem 6:30 w pierwszej tercji, co dało RITowi wczesne prowadzenie 2:0, a później przełamało remis 4-4 dzięki power-play, a w trzeciej tercji pozostało 8:27. Złoci Rycerze zremisowali 28 sekund później, ale Calverley strzelił gola, który okazał się zwycięzcą meczu z wynikiem 6:15 do końca.

Calverley and the Tigers mają gościć Mercyhurst w przyszły czwartek (14 stycznia) o 17:05.