RIT pozwala Canisiusowi na cztery gole bez odpowiedzi

Starszy napastnik RIT Jake Hamacher strzelił gola i zaliczył asystę, ale to gospodarz Canisius odniósł zwycięstwo 5:2 nad Tygrysami w akcji Atlantic Hockey w piątek, w LECOM Harborcenter.

Tablica wyników

JAK TO SIĘ STAŁO

Pierwsze sześć bramek w meczu było wynikiem gry o władzę, podczas gdy Canisius dołączył do skróconego wyniku, aby zakończyć noc.

Canisius otworzył wynik 14:55 przed końcem pierwszej kwarty, zanim RIT odpowiedział parą bramek w ciągu następnych 10 minut.

Hamacher wystawił juniora Elijaha Gonsalvesa na swój pierwszy występ w tym sezonie z godziną 7:53, po czym jako pierwszy w tym roku zwolnił asystę starszego napastnika Willa Calverleya na 5:36 przed końcem.

Canisius strzelił 19 sekund w drugiej tercji i ponownie dziewięć minut później, aby objąć prowadzenie 3-2, które przeniosłoby do trzeciej części.

Jackson Decker strzelił swojego drugiego gola w meczu 1:15 do trzeciej kwarty, by zepchnąć Złote Gryfy na prowadzenie 4-2, zanim Keaton Mastrodonato zamknął wynik z 1:18 przed końcem.

UWAGI DO GRY

Canisius zakończył noc 4 na 6 w grze o władzę, podczas gdy RIT zamienił próby 2 z 7.

Karne zabójstwo RIT pojawiło się w nocy na 14 miejscu w kraju (87,2), zabijając 34 z 39 okazji do zabicia człowieka w tym sezonie.

Od czasu wizyty Roberta Morrisa, który wygrał 6:5 8 października 2016 r., RIT nie zezwolił na cztery gole w grze Power Play.

Młodszy bramkarz RIT, Kolby Matthews, zakończył grę 20 rzutami obronnymi, podczas gdy RIT wystrzelił Canisiusa 26-25.

CO DALEJ

RIT zmierzy się z Canisiusem w weekendowej serii w sobotę, 13 listopada o 16:05. w Buffalo.