BIEG RAIDER KONTYNUACJA: Piłka nożna dziewcząt Pal-Mac awansuje do Far West Regional

Po raz pierwszy od dwóch tygodni Pal-Mac nie musiał martwić się deszczem i wilgocią podczas gry. Idealna pogoda na listopadową piłkę nożną w Penn Yan pojawiła się w Penn Yan, aby Red Raiders zmierzyli się z innymi mistrzami sekcji, Haverling, aby zobaczyć, kto będzie reprezentował Sekcję V w regionalnych rozgrywkach dla dziewcząt z klasy B.

Pierwsze 10 minut pozostało spokojnym wydarzeniem, gdy zespoły przyzwyczaiły się do konkursu. Pal-Mac strzeliłby pierwszy, gdy Reagan Diehl strzelił pierwszego gola po 10 minutach. Punktacja szybko się jednak uspokoiła, ponieważ Rams i Red Raiders walczyli do przerwy, a wynik utrzymał się 1-0 do pierwszych 40.

Druga połowa zaczęła się tak samo jak pierwsza, bez punktów od razu i tak pozostało przez pierwsze 20 minut drugiej połowy. Kylie Waeghe strzeliła kluczową bramkę ubezpieczeniową w 23 minucie drugiej połowy, aby zwiększyć przewagę Pal-Maca do 2-0. Pięć minut przed końcem meczu Haverling strzelił bardzo potrzebnego gola, aby zmniejszyć prowadzenie na 2:1. Pal-Mac był jednak w stanie powstrzymać Rams przed przejęciem pełnej kontroli pod koniec gry, wygrywając mecz urazy z Haverlingiem 2-1 i, co najważniejsze, blokując swoje miejsce w regionalnej rundzie stanowych play-offów. Pal-Mac zagra teraz reprezentantem klasy B z Sekcji VI w sobotę. Zwycięzca Lewistona Portera i Roy-Harta uda się do Sekcji V, aby zmierzyć się z Pal-Macem w sobotę o 17:00 w Caledonia-Mumford.