Powrót Metsa nie był udany, po jednej porażce z Mariners

Zespół New York Mets (62-74) dwukrotnie odrobił straty, ale klub Bullpen oddał prowadzenie po porażce 8:7 z Seattle Mariners (77-58) w sobotni wieczór na Citi Field.

Nowy Jork przegrywał 7:3 do końca szóstej tercji, ale Mark Vientos zaliczył swój czwarty home run w sezonie, a Francisco Lindor zdobył swoje 25., a Jeff McNeil w ósmej tercji wystrzelił potrójną RBI, która zremisowała mecz. Jednak Adam Ottavino poddał się w dziewiątym rzucie na bramkę, pokonując JP Crawforda, a Metsom nie udało się odrobić trzeciego deficytu.

DJ Stewart po raz pierwszy zremisował mecz trzema runami w czwartym meczu, dziewiątym w ostatnich 15 meczach i dziesiątym w sumie.

David Peterson pozwolił na cztery runy w ciągu pierwszych czterech rund, po czym Grant Hartwig wszedł z ulgą i poddał trzy (dwa zdobyte).

Mets spróbują odebrać Mariners dwa z trzech w niedzielę o 13:40. Rozpocznie się Tylor Megill.