Crunch spada na potwory w dogrywce, 2-1

Syracuse Crunch był pierwszy na planszy, ale potwory z Cleveland zremisowały, aby wymusić dogrywkę przed wygraną 2-1, dziś wieczorem w Rocket Mortgage FieldHouse.

Porażka stawia Crunch w poślizgu czterech meczów i 5-5-2-1 w sezonie. Drużyna jest również 2-0-2-0 w serii ośmiu meczów przeciwko potworom.

Bramkarz Crunch, Amir Miftakhov, zatrzymał 34 strzały z 36, a Daniil Tarasov odniósł zwycięstwo między rurami dla potworów, skręcając 21 z 22. Syracuse poszło 0 do 5 w grze o władzę, ale idealne 4 na 4 w przypadku karnego zabójstwa.

The Crunch otworzył wynik zaledwie 1:09 w grze. Gabe Fortier przeniósł krążek do strefy, zanim przeszedł do Shawna Elementa, który strzelił swojego pierwszego profesjonalnego gola z górnej części lewego koła.

Potwory szybko zareagowały, a minutę później wynik był remisowy. Jake Christiansen oddał strzał w lewo, który wypadł z końcowych desek i wycofał się do Thomasa Schemitscha, który wbił się w otwartą siatkę z prawego koła.

Drużyny pozostały remisowane przez przepisy i poszły na dogrywkę, gdzie Tyler Angle strzelił zwycięskiego gola dla Cleveland w 1:08.