Crunch w dół Marlies, 2-1

Po oddaniu pierwszego gola, Syracuse Crunch pokonał Toronto Marlies i odniósł dziś zwycięstwo 2:1 w Coca-Cola Coliseum.

Gemel Smith i Taylor Raddysh zdobyli bramkę i asystę, dzięki czemu Crunch było 29-23-4-5 w sezonie i 3-1-0-0 w sześciomeczowej serii przeciwko Marlies.

czy mogę użyć starych znaczków do wysłania listu?

Bramkarz Spencer Martin oddał 31 z 32 strzałów w siatce na Crunch. Joseph Woll zatrzymał 27-z-29 między rurami dla Marlies. Syracuse nie było w stanie przekonwertować się przy swojej jedynej okazji do gry o władzę, ale osiągnęło idealne 7 na 7 w przypadku rzutu karnego.

The Marlies otworzyły bramkę z wynikiem 13 minut w pierwszej tercji. Teemu Kivihalme trafił krążek w punkt, odciął prawe skrzydło i wepchnął krążek obok Martina. Asystami byli Timothy Liljegren i Matt Lorito.