Cornell wierzchowce wracają, by pokonać Lehigh

Drużyna Lacrosse nr 4 Cornell strzeliła ostatnie siedem bramek w meczu, aby zakończyć imponujący powrót do Lehigh tego popołudnia na Schoellkopf Field. Big Red pokonał powolny start, w którym gospodarze przegrywali 5-0 nieco ponad siedem minut po meczu, by pokonać Mountain Hawks 14-9. Zwycięstwo – Cornell siódmy z rzędu z Lehigh i piąty z rzędu na Schoellkopf Field – poprawiło Big Reda do 2:0 w ciągu roku.

W drugim meczu z rzędu dominowała jednostka ataku Big Red, która po południu zdobyła 16 z 21 punktów Cornella. Jeff Teat i Clarke Petterson zdobyli po cztery gole. Teat dodał również dwie asysty, aby awansować do remisu z Mike'iem Frenchem, zajmując czwarte miejsce w historii Cornella ze 105 asystami w karierze, podczas gdy Petterson rozdał jedną asystę. John Piatelli zdobył trzy gole i dwie asysty.

czy otrzymamy czwarty bodziec?

Po chwiejnym starcie obrona Big Red uspokoiła się, a młodszy bramkarz Caelahn Bullen strzelił 14 obrońców, w tym siedem w trzeciej kwarcie, by poprawić wynik 7-0 w swojej karierze. Przed nim obrona Cornella spowodowała 12 z 19 przegranych Lehigha, a Brandon Salvatore zaliczył cztery błędy Mountain Hawka. Obrona była tylko częścią dnia dla Salvatore, który odegrał kluczową rolę w grze Big Red, zbierając siedem piłek na najwyższym poziomie drużyny i wygrywając ponownie 4 z 12.

CornellBigRed.com: Czytaj więcej