Cornell przegrywa trudnego na rzecz Colgate

Junior Richie Kenney rzucił na 268 jardów i 87-jardowy odzyskanie piłki po przyziemieniu przez seniora Jelaniego Taylora pod koniec pierwszej połowy zachęciło drużynę Cornell do sobotniego rajdu, ale Colgate wymusił stratę na upadkach na własnym terytorium w ostatnia minuta, aby utrzymać się w zwycięstwie 21-20 nad Big Red na Schoellkopf Field. Cornell spadł do 1-4, podczas gdy Raiders poprawili się do 1-7.

Senior Harold Coles rzucił się na 89 jardów na 17 niesie dla Cornella, który strzelił gola w swoim pierwszym jeździe w grze na 39-jardowym koszu z pola przez juniora Garretta Patlę. Colgate odpowiedział parą przyłożeń pod koniec drugiej kwarty, aby objąć prowadzenie 14-3, a następnie był w doskonałej pozycji, aby odsunąć prowadzenie dalej od linii 3 jardów Cornella tuż przed połową. Worek świeżo upieczonego zawodnika Jake'a Stebbinsa, rozgrywający Colgate, Grant Breneman, zmusił się do grzebania i doprowadził do dramatycznego powrotu Taylora. Zamiast 17-punktowego deficytu w połowie, dodatkowy punkt Patli zmusił Cornella do czterech punktów w przerwie.

Harold Coles rzuca się na linię boczną podczas pierwszej połowy drużyny piłkarskiej Cornell

Big Red objął prowadzenie w trzeciej kwarcie po podaniu Kenneya z 5 jardów do juniora SK Howarda. Raiders odpowiedzieli z powrotem przyłożeniem na ich następnym podjeździe, aby objąć prowadzenie do czwartego. Cornell zaliczył jednopunktowy mecz na bramkę Patli z 28 jardów z wynikiem 13:49 do rozegrania, ale nie mógł się zbliżyć.