Cornell poprawia się do 7-0 po zwycięstwie nad Quinnipiac

Młodszy bramkarz Matthew Galajda wykonał 13 z 22 obrońców w trzeciej tercji, aby pomóc drugiemu napastnikowi Michaelowi Regushowi w drugiej tercji stanąć na wysokości zadania zwycięzcy meczu dla męskiej drużyny hokejowej Cornell w wygranym 2:1 meczu z ECAC Hockey rywal Quinnipiac w piątkowy wieczór na Lynah Rink. Dzięki wygranej Big Red — zajmując drugie miejsce w kraju w sondażach USCHO.com i USA Today/USA Hockey Magazine — poprawia się do 7-0 po raz drugi w ciągu ostatnich trzech lat.

Michael Regush odwrócił się w zwycięskiej bramce do gry o władzę podczas drugiej tercji mężczyzn Cornell

najlepszy sport do obstawiania

Choć pierwszy okres nie przyniósł żadnych celów, zakończył się gwałtownym ruchem przed Galajdą. Udało mu się obronić parę w niezwykłym odcinku trzech dziwacznych ataków Quinnipiac w ciągu zaledwie 27 sekund.

Cornell (7-0, 5-0 ECAC Hockey) następnie strzelił pierwszego gola juniora napastnika Brendena Locke'a na początku drugiej tercji. Quinnipiac (6-5-1, 2-2-1) skontrował z piątym golem Nicka Jermaina w tym sezonie, remisując go na 1, ale Regush umieścił na dobre Big Reda zaledwie o cień ponad dwie minuty później. Po raz pierwszy od sezonu 2005-06 dało to przewagę Big Red, która prowadzi kraj z 40% współczynnikiem konwersji, co najmniej jednego gola w każdym z pierwszych siedmiu meczów zespołu.