Rachunki poprawiają się do 3-0 po wygranej z Baranami (pełne pokrycie)

Po oddaniu przewagi 28-3 w drugiej połowie, Josh Allen poprowadził Billsa do wygranej w czwartej kwarcie, łącząc się z tight endem Tylerem Kroftem na drugie przyłożenie w grze z :15 pozostałymi, aby dać Buffalo 35- 32 zwycięstwo. Po zwycięstwie Bills poprawił się do 3-0.

LINKI DO PRZEGLĄDÓW GRY:

NAJWAŻNIEJSZE CECHY GRY:

POGRYWOWA KONFERENCJA PRASOWA SEAN MCDERMOTT:

SPOŁECZNY:

PODGLĄD GRY:

Bills and Rams wchodzą do niedzielnej gry niepokonani. Tylko jedna pozostanie bez przegranej po tygodniu 3. Tylko w jednej innej grze w trzecim tygodniu pojawią się dwie niepokonane drużyny — to Monday Night Football with the Ravens and the Chiefs.

Jedenaście drużyn musi jeszcze przegrać przez dwa tygodnie sezonu 2020. W towarzystwie Bills and Rams są Ravens, Chiefs, Cardinals, Seahawks, Packers, Bears, Raiders, Titans i Steelers. NFC West ma najwięcej niepokonanych drużyn z trzema.

W niedzielnym pojedynku pojawią się również dwie drużyny z pięcioma najlepszymi przewinieniami. Bills zajmują trzecie miejsce w lidze ze średnią 464 jardów na mecz, podczas gdy Rams zajmują piąte miejsce ze średnią 435,5 jardów na mecz.