Bills pokonał Jets w otwarciu sezonu, 27-17 (pełna relacja)

Wyglądało na to, że po pierwszej kwarcie będzie wybuch, gdy Buffalo Bills wybiegli na szybkie prowadzenie 14-0.

Ale kilka błędów rozgrywającego Billa, Josha Allena, pozwoliło Jetsowi kręcić się przez większość meczu, zanim Buffalo usunął ich w drugiej połowie. The Bills wygrali 27-17, ale mecz nigdy nie był naprawdę wyrównany.

Allen był wspaniały przez większość popołudnia. Skończył swoją pierwszą w karierze grę na 300 jardów podań i miał trzy całkowite przyłożenia przeciwko obronie Jets, która nie miała żadnych odpowiedzi. Obrona Billsa zrezygnowała z jednej wielkiej gry tego dnia, ale w dużej mierze zamknęła Sama Darnolda i ofensywę Jets. Billowie mieli łącznie 404 jardy ofensywne w porównaniu do zaledwie 254 dla Jets.

LINKI DO PRZEGLĄDÓW GRY:

NAJWAŻNIEJSZE CECHY GRY:

SPOŁECZNY:

PODGLĄD GRY:

The Bills rozpoczynają sezon 2020 meczem u siebie z New York Jets. To już czternasty raz, kiedy obaj zagrają ze sobą w domu otwierającym, czyli najwięcej w NFL od 1960 roku. Buffalo wygrało otwarcie sezonu przeciwko Jets w 2019 roku, czy mogą zrobić to ponownie w tym roku?