W-FL Piątek: Chłopcy Wayne'a wygrywają piąte z rzędu nad Genewą; Dziewczyny z East Rochester przegrywają czwarte z rzędu po gorącym starcie

W piątek wieczorem odbyło się siedem gier chłopięcych Wayne-Finger Lakes i dziesięć gier dziewczyn.

Dla chłopców Wayne Eagles gościło Geneva Panthers i ta gra spełniła oczekiwania. Orły prowadziły po każdej kwarcie, ale Pantery traciły zaledwie jeden punkt na cztery minuty przed końcem meczu. Jednak Wayne spóźnił się i pokonał Genewę o siedem punktów. Orły poprawiają się do 11-1 po piątym z rzędu zwycięstwie, a Pantery spadają do 9-3.

Jeśli chodzi o dziewczęta, East Rochester Bombers przegrali piąty mecz z rzędu po przegranej z Gananda Panthers w dogrywce czterema punktami. Bombers rozpoczęli sezon 9-1, ale teraz po przegranej siedzą przy 9-5. Pantery poprawiają się do 6-8.

Sprawdź wszystkie wyniki gier poniżej i sobotnią listę gier…