Victor zamiata grę w bilard, awansuje do finału przeciwko Massapequa

Siatkówka dziewcząt Victor kontynuowała swój dominujący sezon w sobotę rano i po południu, biorąc wszystkie sześć zestawów gry w półfinałowej rundzie gry w bilard turnieju stanu Nowy Jork. Mistrzowie Sekcji V Klasy AA przechodzą do stanowych finałów w niedzielę rano, aby zagrać w Massapequa.

Błękitne Diabły po raz pierwszy zmierzyły się z Pine Bush sekcji IX o 9:30, biorąc zestawy 25-9 i 25-12. Po krótkiej przerwie Victor zmierzył się z Shenendehową z Sekcji II. Błękitne Diabły zdobyły swoje dwa kolejne zwycięskie zestawy 25-13 i 25-16. Z ówczesnym rekordem 4-0 w grze grupowej, Błękitne Diabły zajęły miejsce w finałach stanowych, jednak jeden mecz finałowy w grze grupowej czekał w sekcji VIII Massapequa.

co almanach rolników mówi o zimie 2017

Jeśli dwa sety w grze grupowej są jakąś wskazówką, finał w klasie AA powinien być świetny, Victor wygrał pierwszego seta 25-21 z Massapequa. Drugi set okazał się dreszczowcem, jak Błękitne Diabły do ​​zwycięstwa w dogrywce 26-24. Nie będzie długo czekać, aż drużyny znów zmierzą się ze sobą, finał klasy AA to pierwszy mecz w niedzielny poranek z godziną rozpoczęcia o godzinie 10 rano w Cool Insuring Arena w Glens Falls. Ponieważ sobotni mecz bilardowy jest jedynym spotkaniem tej dwójki w tym sezonie, jutrzejszy rewanż będzie z największą nagrodą, tytułem stanowym.