.jpg

Automatyczny szkicZdjęcie za pośrednictwem: Hobart Athletics

jaki jest maksymalny zasiłek dla bezrobotnych w roku 2020?

Hobart College zdobył dwie z czterech cotygodniowych nagród piłkarskich Liberty League. Bezpłatna ochrona Blake Hansen został wybrany wykonawcą tygodnia zespołów specjalnych, a linebacker Bryan Aguilar został uznany za wykonawcę defensywnego tygodnia.

Hobart wygrał ECAC Asa S. Bushnell Bowl 21-3 w Westminster College w sobotę, kończąc sezon z rekordem 9-2. The Statesmen ograniczyli Tytanów tylko do jednego celu w pierwszym kwartale, który był ich najniższym wynikiem w sezonie. Po raz pierwszy w tym roku Westminster nie rzucił co najmniej jednego przyłożenia.

Hansen został nazwany MVP gry, rejestrując 14 odbiorów na najwyższym poziomie gry, w tym osiem solo. Złamał również podanie i zablokował punt, który odzyskał i wrócił na przyłożenie. Z Hobartem prowadzącym 7-0 w pierwszej kwarcie, Hansen zablokował łowisko głęboko w terytorium Westminsteru, odzyskał go na 11 i wpadł nietknięty do strefy końcowej po swoim pierwszym kolegialnym TD.

Hansen zagrał we wszystkich 11 meczach w tym sezonie, notując 45 wślizgów, trzy zerwania podań i przechwycenie. Wystąpił w 22 meczach w karierze, zanotował 60 wtargnięć i sześć podań.

Opóźnienia w zwrocie podatku w stanie Nowy Jork

Aguilar miał w sobotę dziewięć odbiorów. W trzeciej kwarcie z Tytanami w czerwonej strefie wymusił grzebanie, które odzyskali mężowie stanu. Był to jeden z czterech porażek, które obrona Hobarta popełniła w meczu.

W 10 meczach w tym sezonie Aguilar wykonał 85 odbiorów dla drużyny, w tym cztery za przegraną i pół worka. W 26 meczach w karierze ma 126 odbiorów, 16 odwrotów do przegranej, cztery worki, cztery wymuszone fumble i dwa odzyskania fumble.