Lacrosse kobiet w Syracuse dociera do Final Four z 17-11 zwycięstwem nad Florydą (pełne pokrycie)

Meaghan Tyrrell szukała otwartego pasa przy znaku 12 metrów, skręciła w lewo i spotkała obrońcę z Florydy, a następnie skręciła w prawo i zmierzyła się z innym. Meaghan Tyrrell próbowała podać piłkę, gdy piłka spadła na ziemię, gdy jej kij zderzył się z obrońcami.

Sam Swart rzucił się, by podnieść piłkę do ziemi pośród chaosu, a obrońcy Florydy otoczyli ją w poszukiwaniu piłki, gdy rozległ się gwizdek. Gators zdobyli posiadanie, ugruntowując ósmą stratę Syracuse w pierwszych 30 minutach gry.

kiedy nadchodzi kontrola bodźców 600

Niecałą minutę później Emily Heller przecięła 8-metrową bramkę, znalazła się przed bramkarzem Syracuse Asą Goldstock i posłała piłkę do siatki, aby wyrównać mecz na piątej pozycji, kierując się na przerwę.

Nr 3 Syracuse (16-3, 8-2 Atlantic Coast) zmierzył się z numerem 6 Florida (18-3, 10-0 American Athletic) w ćwierćfinale turnieju NCAA w sobotę. Gators weszli do gry po 15 wygranych meczach, utrzymując rywali z mniej niż 10 bramkami we wszystkich meczach z wyjątkiem dwóch w tym sezonie. Ale w ćwierćfinale Pomarańczowi strzelili 17 goli przeciwko Florydzie, aby awansować do półfinału turnieju NCAA.