Obrona Syracuse ponownie kruszy się, gdy Auburn wyrusza po zwycięstwo w finale Battle 4 Atlantis (pełna relacja)

Męska drużyna koszykówki Syracuse Orange przegrała swój ostatni mecz w turnieju Battle 4 Atlantis, przegrywając z fizyczną drużyną Auburn Tigers 89-68.

zwrot podatku wciąż przetwarzany 2015

Syracuse spada do 3-3 ze stratą, podczas gdy Auburn poprawił się do 5-1.

Buddy Boeheim, Cole Swider i Jesse Edwards zdobyli po 17 punktów, ale reszta składu Syracuse miała łącznie tylko 16 punktów. Joe Girard i Jimmy Boeheim mają po trzy punkty za sezon.

Tablica wyników

LINKI DO PRZEGLĄDÓW GRY:

NAJWAŻNIEJSZE CECHY GRY:

jaki jest najpopularniejszy sport w Kanadzie

POŁOWA:

PODGLĄD GRY:

Syracuse (3-2) zmierzy się z Auburn (4-1) o 16:30. w ostatniej grze turnieju Battle 4 Atlantis na Paradise Island na Bahamach.

Tygrysy pokonały Loyolę Chicago 62-53 w czwartkowej rundzie pocieszenia, a Orange pokonało Arizona State 92-84 w rundzie pocieszenia.

czego uczysz się na zajęciach z psychologii

Syracuse i Auburn spotkali się tylko raz na twardym drewnie. Stało się to w 2003 roku w turnieju NCAA Sweet 16. Pomarańcz ma trzy rozstawione w tym meczu, podczas gdy Auburn był 10. Syracuse wyskoczył na wczesne prowadzenie 10-2 i prowadził aż 17 w pierwszej połowie. Auburn jednak nie odszedł i ograniczył przewagę do 10 w przerwie. Syracuse kontrolowało większość akcji w drugiej połowie, a późny rajd Tygrysów nie wystarczył, ponieważ Pomarańczowi awansowali do Elite Eight z wynikiem 79-78. Carmelo Anthony miał wysokie 18 punktów dla Syracuse, a Marquise Daniels 27 dla Tygrysów.