Syracuse funty Boston College w Carrier Dome, 76-50 (pełne pokrycie)

Po zdobyciu 25-punktowej przewagi w pierwszej połowie, Syracuse pojechało do drugiego z rzędu zwycięstwa w konferencji Atlantic Coast Conference (ACC) nad Boston College, 76-50, w środę wieczorem w Carrier Dome. To było 50tentriumf Pomarańczy nad Orłami w 76 spotkaniach między zespołami.

Przypomnijmy o odkażaniu rąk z drzewa dolara

Buddy Boeheim prowadził wszystkich graczy z 22 punktami w strzelaniu 9 z 17, wliczając w to cztery punkty za 3 punkty. Marek Dolezaj zanotował swój drugi double-double w ostatnich czterech meczach z 10 punktami i 11 zbiórkami.

LINKI DO PRZEGLĄDÓW GRY:

NAJWAŻNIEJSZE CECHY GRY:

KONFERENCJA PRASOWA JIM BOEHEIM PO GRZE:

SPOŁECZNY:

ZAPOWIEDŹ:

Syracuse, które odnosi największe zwycięstwo w tym sezonie, powraca do akcji w Carrier Dome, aby gościć Boston College w środę 15 stycznia. Tip-off zaplanowano na 18:30.

julio iglesias daty koncertów 2016

Pomarańczowi odnieśli zwycięstwo 63-55 w dogrywce z obrończynią narodowej mistrzyni Virginią. Joseph Girard III (19), Elijah Hughes (18) i Buddy Boeheim (14) prowadzili Pomarańczowi w punktacji. Dziewięć punktów Boeheima padło po dogrywce, w tym jego prawie połowa kortu, zdobędzie trzy punkty na brzęczyku. Junior Marek Dolezaj poprowadził drużynę w asystach z sześcioma do końca, z 12 zbiórkami, co plasuje jego karierę wysoko. Zwycięstwo poprawiło rekord Syracuse do 9-7 w sumie, w tym 2-3 w grze ACC.

Rekord Boston College spadł do 9-7 po przegranej w sobotę z Georgia Tech, 71:52 u siebie w domu. Orły wchodzą do środowego meczu z wynikiem 3-2 ACC.