Syrakuzy zdobywają ogromną przewagę, przegrywają z Pittsburghem u siebie, 63-60 (pełne pokrycie)

Syracuse Orange zmarnował 18-punktową przewagę i poniósł straszliwą stratę 63-60 z Pittsburgh Panthers w środę na Carrier Dome.

Syracuse nigdy nie wyprzedziło Pittsburgha aż do ostatnich 10 sekund środowego meczu na Carrier Dome.

Ale Pantery zebrały się, pokonując Syracuse 19 do 5 w ostatnich minutach gry, aby odnieść oszałamiające zwycięstwo.

LINKI DO PRZEGLĄDÓW GRY:

PRZEGLĄD NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZEŃ:

POCZTOWA KONFERENCJA PRASOWA JIM BOEHEIM:

dlaczego wszystkie kryptowaluty spadły dzisiaj?

POŁOWA:

PODGLĄD GRY:

Syrakuzy wracają do akcji w środę, kiedy o 16:30 gości Pittsburgh. w kopule przewoźnika. Jest to pierwszy mecz Orange od czasu wygranej w dogrywce nad Buffalo 19 grudnia. Syracuse wchodzi do konkursu po trzech wygranych meczach, co poprawiło jego rekord do 6-1, 1-0 w ACC.

Sophomore Quincy Guerrier zdobył 27 punktów na szczycie kariery, aby poprowadzić Syracuse obok Bulls. Był 8 na 13 z pola i 9 na 12 z linii rzutów wolnych. Guerrier zanotował także 11 zbiórek w swoim czwartym double-double w tym sezonie.

Guerrier zajmuje drugie miejsce w ACC pod względem punktacji, średnio 18,0 punktów na mecz. Pochodzący z Montrealu w Quebecu również zajmuje drugie miejsce w lidze pod względem procentu rzutów z gry (.662) i zbiórek (10.0 rpg.).

Ofensywa Syracuse była najbardziej produktywna ze wszystkich drużyn w ACC w tym sezonie. Pomarańczowi osiągają średnio 83,7 punktu w lidze na mecz. Ponadto „Cuse zajmuje drugie miejsce pod względem zwycięstwa (15,9).

Pittsburgh (5-2, 1-1) również odejdzie z długiej przerwy, gdy w środę pojawi się na korcie. Ostatni raz Pantery zagrali 22 grudnia przeciwko Louisville. Cardinals pokonali Pitta, 64-54, co przerwało zwycięską passę Panter w pięciu meczach.

Justin Champagnie ma w tym sezonie średnią podwójną dublet. Prowadzi zespół w punktacji (17,8 ppg.) i zbiórkach (12,3 rpg.). Toney Au’Diese (16,2 ppg.) i Xavier Johnson (14,4) również mają średnią dwucyfrową liczbę punktów. Johnson prowadzi drużynę i zajmuje drugie miejsce w ACC pod względem asyst (5,1 apg.).

Jeff Capel jest w swoim trzecim sezonie na czele programu Pittsburgh. Wcześniej absolwent Duke pełnił funkcję głównego trenera w VCU i Oklahomie.

najlepszy lek bez recepty

Syrakuzy mają przewagę 73-45 w serii, której początki sięgają 1914 roku. Pomarańczowi wygrali ostatnie siedem spotkań z Panterami, w tym oba zawody sezonu regularnego w latach 2019-20. Syracuse pokonało Pitta 69-61 u siebie za 17 punktami Marka Dolezaja. The ‘Cuse zdominował serię, wygrywając 72-49 w Petersen Events Center. Elijah Hughes poprowadził grupę trzech Orange, aby osiągnąć dwucyfrową liczbę punktów z 25 punktami.