RIT pokonuje Św. Wawrzyńca, 2-1

czy bańka na obudowie pęknie?

Starszy napastnik RIT Will Calverley strzelił zwycięskiego gola w trzeciej rundzie dzięki stratom spowodowanym przez starszego napastnika Kobe Walkera, który poprowadził Tygrysy do zwycięstwa 2-1 nad St. Lawrence w dorocznym meczu Brick City Homecoming i Family Weekend na Blue Cross Arena.

Tablica wyników

JAK TO SIĘ STAŁO

Jordan Steinmetz umieścił na szachownicy St. Lawrence po strzale z automatu przy 14:37 przed końcem pierwszej kwarty.

RIT strzelił wyrównanie z 9:23 przed końcem drugiego meczu po tym, jak starszy napastnik Jake Joffe wykorzystał podanie drugiego obrońcy Aidena Hansena-Bukaty.

Tygrysy objęły prowadzenie z 14:25 do końca w trzecim meczu po tym, jak Walker powalił Calverley'a podczas próby oczyszczenia Saints z miejsca decydującego gola.

UWAGI DO GRY

czerwony maeng da kratom vs czerwony bali

Młodszy bramkarz RIT Kolby Matthews wykonał 32 rzuty obronne, w tym trzy w ostatniej minucie, gdy Saints jeździło 6 na 5.

Starszy napastnik Nick Bruce zaliczył swoją trzecią asystę w tylu meczach z pomocnikiem przy bramce Joffe. Drugi obrońca Aidan Hansen-Bukata również otrzymał swoją drugą asystę w tym sezonie.

St. Lawrence zakończył mecz z przewagą 63-52 strzałów.

RIT oddał 17 zablokowanych strzałów, w tym siedem oddany przez starszego obrońcę Dana Willetta i trzy przez młodszego obrońcę Ryana Nicholsona.

CO DALEJ

RIT udaje się do Notre Dame na dwa mecze w ten czwartek i piątek (21-22 października). Starcie zaplanowano na 19:30. obie noce.