Hokej na lodzie mężczyzn RIT powstrzymuje Niagarę, 5-4

Rochester Institute of Technology starszy napastnik Nick Bruce (Fall River, Nova Scotia/Johnstown Tomahawks) strzelił dwa gole i asystę, podczas gdy starszy obrońca Regan Seiferling (Moose Jaw, Saskatchewan) i młodszy napastnik Kobe Walker (Lloydminster, Alberta) zdobyli bramkę i asystę, co doprowadziło Tygrysy do zwycięstwa 5:4 nad Niagarą we wtorek w Atlantic Hockey Action.

• Niagara wszedł na szachownicę 51 sekund gry, ale Tygrysy (4-2-1, 2-0-1 AHA) strzeliły pięć z kolejnych sześciu bramek, budując przewagę 5:2 przy 5:38 w drugiej tercji które okazały się nie do pokonania.
  • Starszy bramkarz Logan Drackett (Calgary, Alberta) zanotował 29 obrońców, w tym 14 w pierwszej tercji, aby poprawić się do 3-1-1 w sezonie.
  • RIT młodszy napastnik Czy Calverley (Scarborough, Ontario) dodał trzy gole, zwiększając swój wynik w prowadzeniu zespołu do 13 (6 bramek, 7 asyst).
  • Zespoły połączyły się w 17 rzutach karnych i 48 PIM.
  • Tablica wyników

RIT powraca do akcji w przyszły wtorek (29 grudnia) na pozaligowy konkurs w Colgate, który ma się odbyć o 16:05. starcie.