Napastnik RIT Carter Wilkie zdobywa czwarte wyróżnienie w kategorii debiutant tygodnia w hokeju na Atlantyku

Pierwszy napastnik RIT, Carter Wilkie, został wybrany w poniedziałek na Atlantic Hockey Rookie of the Week, po raz czwarty w ciągu pierwszych sześciu tygodni sezonu, kiedy zdobył tę nagrodę.

Wilkie strzelił do domu zwycięskiego gola z 3:43 przed dogrywką, aby poprowadzić Tygrysy do zwycięstwa 3:2 na AIC w niedzielne popołudnie. Asystował także drugiej bramce Tygrysów, która zremisowała 2:2 z wynikiem 12:33 w drugiej tercji.

Wilkie prowadzi we wszystkich debiutantach Atlantic Hockey i zajmuje szóste miejsce w kraju z ośmioma punktami na cztery gole i cztery asysty.

RIT (5-3-2, 3-1-2 AHA) rozegra dwa mecze Atlantic Hockey w Canisius w następny piątek i sobotę (12-13 listopada). Starcia zaplanowano na 18:05. i 16:05, odpowiednio.