KONIEC SEZONU PAL-MAC: Drużyna piłkarska z mistrzostw Red Raiders przegrywa w rozgrywkach regionalnych

W sobotę wieczorem zakończył się sezon piłkarski dla dziewcząt Pal-Mac. W obliczu Lewistona Portera z Sekcji VI w regionalnej rundzie turnieju, Red Raiders nie byli w stanie odrobić straty po początkowym deficycie ataku Lancera.

Lewiston Porter szybko wyskoczył z boiska w pierwszej połowie, strzelając dwa gole w ciągu pierwszych 10 minut gry. Molly Seither z Pal-Mac zdołała doprowadzić Red Raiders do szachownicy rzutem rożnym niedługo po tym, zmniejszając prowadzenie Lancera o połowę.

Lewiston Porter zdołał strzelić jeszcze jednego gola w pierwszej połowie, co dało wynik 3-1 do przerwy. The Lancers strzelili kolejnego gola, czyniąc go 4-1, ale Maya Ikewood odpowiedziała za Pal-Maca i zmniejszyła prowadzenie do 4-2. Jednak to nie wystarczyłoby Red Raiders, a Lewiston Porter był w stanie strzelić ostatniego gola, gdy zegar tykał, a ostateczny wynik to 5-2 na korzyść Lancerów.

Pal-Mac zakończy sezon z całkowitym rekordem 18-3-0 i rekordem w Finger Lakes East 7-0-0. To był fantastyczny sezon dla Red Raiders, które odbiły się od rozczarowującego końca sezonu 2020, by w 2021 roku zdobyć chwałę segmentową. Rok 2022 zapowiada się równie obiecująco, ponieważ wiodący strzelcy Maya Ikewood i Emma Robinson prowadzą powracający skład Pal-Maca .