New England Patriots w Buffalo Bills Recap

The Bills zrzucili swój pierwszy mecz w sezonie z New England Patriots, a teraz jedna drużyna mniej jest niepokonana. Jednak obrona Billa wykonała świetną robotę, aby uchronić Patrioty przed powtórzeniem gola i pomimo przegranej odnieśli zwycięstwo backdoorem przeciwko Kursy NFL .

A potem były trzy. Pats, Chiefs i 49ers – ze wszystkich drużyn – pozostają niepokonani, gdy zbliżamy się do piątego tygodnia. Ale co z Patriotami i Billami? Czy Patrioty mogą się dalej toczyć i czy to początek poślizgu dla Buffalo, czy też odbiją? Przeanalizujmy grę, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Obrona Buffalo Bills

Obrona wykonała swoje zadanie i zrobiła to dobrze. Tremaine Edmunds zebrał 11 zestawów w ciągu dnia , ale trzech innych zamieściło po sześć ataków, aby rozprzestrzenić bogactwo: Wallace, Milano i Poyer. Jednostka defensywna utrzymała Toma Brady'ego i jego Patriotów do zaledwie 224 jardów i tylko 11 pierwszych zestrzeleń w czterech kwartach gry. 18 na 39 i tylko 150 jardów dla Toma Brady'ego to zwycięstwo według większości standardów defensywnych. Siedem trzech i outów oraz dziewięć puntów dla Patsów. To jest najgorsze w erze Belichick. Więc co daje?

Obroty krytyczne

Ofensywa Billsa zdobyła 375 jardów i poniosła ponad dwa razy więcej pierwszych upadków niż 23 Patriots. Ale błędy w kluczowych momentach kosztowały Billa dużo. Zaczęło się wcześnie od Pierwszy wybór dnia Josha Allena , gdzie Pats przejęli linię 31 jardów. Patrioci przejechali i zdobyli punkty, chociaż przegapili PAT.

Następnie w serii złych spotkań gorzej, Corey Bojorquez zablokował punt, a Pats rzucił się na przyłożenie. Tym razem PAT był dobry i nagle wynik to 13-0. Pierwsza połowa była ciężka dla fanów Billa. Po zaledwie jednym golu z pola w drugiej kwarcie wyglądało to na więcej tego samego szczęścia podczas gry w AFC East przeciwko Nowej Anglii. Ale trzeci kwartał był dobry. Josh Allen poszedł 6 za 6 i poprowadził BIlls w dół boiska, aby zdobyć bramkę w zaledwie dziewięciu grach. A rachunki wracają do tego 10-13. To był pierwszy raz, kiedy w sezonie 2019 strzelono obronę Patsa.

czy bodziec 2000 miesięcznie został zatwierdzony?

Ale kłopoty z obrotem nie zniknęły. Po tym, jak Josh Allen miał 3 przechwyty i wyszedł z gry uderzeniem głową, Matt Barkley również rzucił kilofem. To było bardzo rozczarowujące po tym, jak Bills trzymali Brady'ego i Patsa na linii bramkowej, aby wymusić cel z pola. Barkley wykonał świetną robotę, sprowadzając drużynę z powrotem do czerwonej strefy… tylko po to, by Chung wybił podanie z przechyłem.

Musimy przyznać zasługi obu obronie. Obrona Patsa grała niesamowicie dobrze, utrzymując Billsa na zaledwie 10 i oczywiście utrzymując Toma Brady'ego tylko na 16 punktach, jednocześnie dając mu cztery dodatkowe okazje, to niesamowity wysiłek defensywny po stronie Billsa.

To prowadzi nas do tych pytań; co to wszystko znaczy? Czy Pats poprowadzą stół? Nie sądzę. Uważam, że Bills właśnie dali innym drużynom o defensywie zasady, które odniosą przynajmniej jedno lub dwa zwycięstwa z sezonu Patriotów. A co z rachunkami? Czy są teraz skazani na regres? Nie. Chociaż Pats właśnie pokazali reszcie NFL, jak wstrząsać i przeszkadzać Joshowi Allenowi. To powiedziawszy, mają w harmonogramie wiele gier, w których można wygrać, i nawet jeśli Pats prowadzą przy stole, nadal są uzasadnionym pretendentem do jednego z tych miejsc z dziką kartą. Frank Gore będzie dalej uderzał piłkę . Barkley odniesie pewien sukces, jeśli Allen nie będzie przez dłuższy czas. A obrona Billsa jest potworna.

W 2019 roku Buffalo ma jeszcze wiele zwycięstw.