Akademia Mynderse pozbawiona tytułu sekcji B2 przez późny gwizdek w Northstar-Christian HS

Drużyna koszykówki chłopców Mynderse Academy miała trudną drogę do piątkowego meczu o tytuł Sekcji V klasy B2 w Northstar-Christian High School. Jako szóste rozstawienie wychodzące z Finger Lakes East, najpierw podróżowali przez 2 godziny, aby zmierzyć się z #3 rozstawionym Wellsville. Po wysłaniu Tygrysów udają się na drogę do #2 C.G. Finney, gdzie eksplodują, zdobywając 94 punkty i miejsce w meczu o tytuł przeciwko #1 Northstar-Christian w maleńkim gimnazjum Knight's w południowo-zachodnim Rochester.

Starszy Mynderse, Jared King, wniósł gorące strzały Mynderse do gry o tytuł, powalając trzy punkty za trzy punkty w pierwszej kwarcie, dając przyjezdnym Blue Devils prowadzenie 21-18 po pierwszej kwarcie. Northstar wrócił, by objąć 8-punktową przewagę w przerwie, pokonując Mynderse 21-10 w 2. kwarcie, za 15 punktami w pierwszej połowie od wyróżniającego się juniora Knighta Turnera Harrisa.

W trzeciej kwarcie, gdy Jared King miał kłopoty, Mynderse wykorzystał kombinację uderzeń seniora Nicka Jonesa, który strzelił 7 goli w przedostatniej kwarcie, oraz juniora Troya Kabata, który znokautował trzy trifecty i zdołał zbiec na trzy punkty, 54:51, zmierzam do ostatniego kwartału.

raporty konsumenckie bezpłatna wersja próbna 2021

Prowadzenie zmieniało się z rąk do rąk cztery razy w czwartej kwarcie, gdy Kabat dorzucił swój piąty rzut za trzy w meczu, a Nick Jones nadal szukał sposobów na zdobycie bramki do koszykówki, podczas gdy Harris z NS-Christian kontynuował obronę diabłów na wysoki mecz. 32 punkty, podczas gdy czołowy strzelec Knights, Ryan Garwood, miałby trudności z odnalezieniem swojego strzelca z zaledwie 12 punktami, 13 poniżej średniej w sezonie.

Gdy Mynderse tracił 1 punkt w ostatniej minucie, młodszy napastnik Michael Bogart obrócił się na bloku i pogrzebał skoczka, który mógł być zwycięzcą meczu dla Błękitnych Diabłów. Ale gdy do końca pozostały zaledwie 2 sekundy, Turner Harris odzyskał prowadzenie na 8-stopowym skoczku, który stracił równowagę, a kiedy się pojawił, Mynderse świętował dziesiąty tytuł sekcji w swojej szkole jako jeden z trzech sędziów przydzielonych do gry. dmuchnąłby w gwizdek podczas jednego z najbardziej wątpliwych faulów, jakie kiedykolwiek zobaczysz….

co się stało z testem bodźca 2000

Po faulu, piątym w starciu z Jaredem Kingiem, Harris oddał dwa potężne rzuty wolne (był 9 na 10 z pasa charytatywnego w nocy), aby zapewnić zwycięstwo po tym, jak desperacki atak w trzech czwartych sędziego Mynderse Jake'a Smitha odbił się. obręcz. Gracze i trenerzy Northstar-Christian szturmowali kort, aby uczcić czwarty tytuł sekcji w swojej szkole w ciągu ostatnich 6 lat.

W przypadku Mynderse prowadził Nick Jones z 17 punktami, Troy Kabat z 15, a Jared King z 14. Mike Bogart zakończył z 9 punktami, senior Sam Lorenzetti z 6 punktami, a Dylan Larizza zakończył Mynderse z 2 punktami. Mynderse zakończył wieczorem 5 z 9 z pasa charytatywnego, podczas gdy Rycerze byli prawie idealnymi 16 z 17 z linii rzutów wolnych.