Chłopcy Marcusa Whitmana oszołomieni w Avon, gdy Braves wygrywają tytuł klasy C1 w thrillerze po dogrywce

Główny trener Greg O'Conner i jego Marcus Whitman Wildcats walczyli przez cały sezon 2021 w trudnym sezonie regularnym Finger Lakes East i jako wojownicy szosowi podczas play-offów. Rozgrywkę sekcyjną rozpoczęli podróżą do Ganandy, po czym pokonali czołową drużynę Lyons w gimnazjum Atwood. Znowu ruszyli w drogę, by zmierzyć się z obrońcą klasy B2, Avonem, w Avon High School w meczu o mistrzostwo chłopców w sekcji V klasy C1 późnym sobotnim popołudniem.

Wildcats również broniły mistrzostwa, zdobywając swój pierwszy tytuł w sekcji od 1976 roku. Był to trzeci z rzędu mecz o mistrzostwo Marcusa Whitmana, który przegrał z C.G. Finney w 2019 roku i pokonał Red Jacket o mistrzostwo w klasie C1 w zeszłym sezonie. Cała piątka seniorów Whitmana była kluczowymi współpracownikami w drużynie na sezon 2019-20, a drugi sekcyjny sztandar byłby idealnym zwieńczeniem ich udanej kariery koszykówki w szkole średniej. Jednak w sporcie, tak jak w życiu, nie każda bajka ma swoje bajkowe zakończenie.

w&t awaria telefonu komórkowego

Marcus Whitman wyskoczył na wczesne prowadzenie, które utrzymali przez całą pierwszą połowę, dopóki atak z drugiej kwarty nie dał Avonowi przewagi 25-24 po pierwszej połowie.

Whitman wychodził i odzyskiwał prowadzenie, co wielokrotnie zmieniało właściciela, zanim Wildcats przejęli kontrolę, mając 5 punktów przewagi na 16 sekund do końca gry.

W meczu inbound, junior big man Avon Zach Colvin zmniejszyłby deficyt do 3 punktów na 14 sekund przed końcem. Avon musiałby wielokrotnie faulować, aby osiągnąć premię, zanim wysłał Whitmana na linię rzutów wolnych, gdy pozostało niewiele ponad 7 sekund. Po nieudanym ataku jeden-i-jeden Avon odbił się i piłka trafiła w ręce seniora Jadena Courtemanche'a, który rzucił nieprawdopodobne 25 stóp dezercji, by doprowadzić mecz do dogrywki. Był to pierwszy kosz Courtemanche w grze i taki, który przez jakiś czas zostanie zapamiętany w Avon, a także Whitman.

brokerzy forex przyjmujący nas klientów 2017

Sprawdź ostatnie 7 sekund regulacji z transmisji Batavia Daily News:

W dogrywce Avon zdołał zbudować przewagę i ostatecznie utrzymać zwycięstwo 61-56 i zdobyć tytuł Sekcji V Klasy C1.

W zbliżonej grze rzuty wolne są zawsze ważne i to była główna rzecz, która wyróżniała się w księdze wyników, ponieważ Avon miał 13-15, podczas gdy Whitmas tylko 1-7 od pasa charytatywnego.

Ryan Herod prowadził Wildcats z 17 punktami, w tym czterema punktami za 3, zanim odpadł pod koniec zawodów, a Noah Hildreth i Jordan Lahue zdobyli po 12 punktów.

Nowicjusz Michael Rowland poprowadził Avon z 19 punktami, podczas gdy Zach Colvin zdobył 17 punktów, a junior Andrew Rowland zdobył 13.