MARAUDERS WIN: Williamson przynosi domowy tytuł w piłce nożnej klasy C1

Wilgotna i chłodna pogoda nastała dziś po południu przed meczem o mistrzostwo Boys C1 w sekcji V, a Williamson Marauders mieli nadzieję, że utrzymają temperaturę w dążeniu do kolejnej sekcji. Po nieudanej próbie dotarcia do finału w 2020 r. i krótkiej karierze w 2019 r., Huncwoci weszli do gry z jednym celem.

Podczas gdy pierwsze 10 minut rozgrywek na tablicy wyników było spokojne, John Niles z Williamsona przełamał kulkę punktacji na 13 minutach. 15 minut później w pierwszej połowie Rhett Storms połączył się po podaniu Troya Ingrama i strzelił drugiego gola Marudera przy znaku 28 minut.

Punktacja ucichła na prawie 40 minut czasu gry, gdy Geneseo próbował wrócić do gry. John Niles strzelił swojego drugiego gola w konkursie przy 22 min drugiej połowy, potencjalny gol ubezpieczeniowy. Tyrone Walker asystował przy obu bramkach Nilesa.

Geneseo był w stanie strzelić gola na poziomie 28 minut od Ethana Bennetta, jednak prowadzenie Williamsona byłoby zbyt duże, aby wrócić. Czas upłynął, a Williamson wygrał tytuł klasy C1 3-1.

Jest to pierwszy tytuł Williamsona od 2013 roku, który obejmował trzy tory tytułów, począwszy od 2011 roku. Williamson przejdzie teraz, aby zmierzyć się ze zwycięzcą Kendall i Keshequa w stanowej rundzie kwalifikacyjnej klasy C we wtorek w miejscu i czasie, aby być określony.