Krawaty piłkarskie Hobart Skidmore 1-1

GENEWA, Nowy Jork — Drużyny piłkarskie Hobart College i Skidmore College rozegrały dziś po południu remis 1-1 na Cozzens Field. Po raz dwunasty w 31 spotkaniach mężowie stanu i pełnej krwi opuścili boisko bez jednej drużyny, która odniosłaby zwycięstwo.

DO REKORDU

• Hobart jest ogólnie 3-2-2, 0-1-1 w grze Liberty League.
  • Skidmore jest ogólnie 3-1-3, 0-0-1 w lidze.
  • Mężowie stanu prowadzą serię 11-8-12.

JAK TO SIĘ STAŁO

• W piątej minucie podał do, którego idealnie zgrany bieg w mgnieniu oka wepchnął go za obronę. Jego strzał lewą nogą z samego pola karnego prześlizgnął się obok bramkarza Bobby'ego Strattsa i znalazł się w prawym słupku, uzyskując wczesne prowadzenie.
  • Bramkarz Hobarta wykonał obie obrony w meczu w pierwszej połowie, aby wyprowadzić gospodarzy do przerwy z przewagą 1:0.
  • Statesmen prawie dorobili się swojej przewagi na początku drugiej połowy, kiedy oddał strzał w kadrze, ale Max Heberlein usunął go z linii.
  • Chwilę później, w 49. minucie, Skidmore otrzymał rzut wolny 10 jardów poza pole karne. Finn Weber skierował swój strzał nad murem Hobarta i skierował go w lewy dolny róg, aby wyrównać.
  • Hobart oddał pięć ostatnich strzałów w meczu, ale nie mógł odzyskać prowadzenia.

KĄCIK TRENERA

„Dzisiaj zdobyliśmy ważny punkt w starciu z twardą drużyną ligi Liberty” – powiedział trener Hobart. „Jesteśmy zadowoleni z wyników i czekamy na kolejny trudny test z Ithaca College w przyszłym tygodniu”.