Rajdy Hobart spóźnione na 17-13 zwycięstwo nad St. Lawrence

Rozgrywający David Krewson rzucił 6 jardów przyziemienia do szerokiego odbiornika Alexa LaBella z 44,9 sekundy przed podniesieniem drużyny piłkarskiej Hobart College do zwycięstwa 17-13 Liberty League nad St. Lawrence University na Boswell Field tego popołudnia. Mężowie stanu poprawili się ogólnie do 6-1, 2-1 na konferencji, podczas gdy Święci obniżyli się do 3-4, 0-3.

Tablica wyników

Hobart pokonał St. Lawrence 360-321 w całkowitym ataku, ale został wezwany do 10 rzutów karnych, które kosztowały 95 jardów. The Statesmen również zakończyli minus-1 marży na obrotach.

kiedy wydadzą zwrot podatku?

Biegnący Rayshawn Boswell zaliczył swój drugi dzień z rzędu na 100 jardów, pokonując 120 jardów, w tym przyłożenie 64 jardów w pierwszej kwarcie. Złapał również dwa podania na 32 jardy, w tym 36-jardowe podanie na ekranie na zwycięskim jeździe. Krewson był 11-z-28 podając na 155 jardów i przyłożenie. LaBella złapała trzy podania na wysoką drużynę na 16 jardów. Linebacker Bryan Aguilar wykonał 11 odbiorów dla mężów stanu. Obrońca Blake Hansen oddał przechwyt w drugiej kwarcie na odległość 24 jardów.

Święci zdobyli 209 jardów od rezerwowego rozgrywającego Daniela Lawthera, który został wysłany do gry po tym, jak starter Tyler Grochot doznał kontuzji, próbując wywalczyć pierwszą przegraną w czwartej i piątej grze podczas pierwszego posiadania SLU. Lawther również miał 40 jardów na najwyższym poziomie drużyny. Szeroki odbiornik TJ Cornacchia złapał pięć podań na 55 jardów. Szeroki odbiornik Andrew Murphy złapał cztery podania na 71 jardów. Linebacker Jacob Dreisbach wykonał dziewięć wślizgów. Strażnicy Ryan Watson i Owen O’Brien przechwycili.

Hobart miał wyboisty początek, ponieważ Krewson został przechwycony przez Watsona w trzeciej grze po bójce. Statesmen następnie nie trafia do rzutu z pola z 47 jardów przy drugim posiadaniu piłki. W obliczu trzykrotnego i nieudanego trzeciego posiadania Hobart zdecydował się na czwarte i jedno z własnych 36. Ryzykownie opłaciło się, gdy Boswell przeleciał przez linię nietknięty i prześcignął drugorzędną do strefa końcowa jego czołowego w lidze 14 przyłożenia.

Statesmen osiągnęli przewagę w połowie drugiej kwarty po trafieniu z pola 40 jardów Roba DiGregorio.

Po stracie Grochota w pierwszym meczu, Święci przegrali trzy razy z rzędu przy czterech trafieniach z rzędu. Pod koniec drugiej kwarty St. Lawrence w końcu zaliczył pierwszą przegraną w ostatnim wjeździe połowy, ale Hansen wybrał Lawthera, aby zakończyć akcję.

W połowie Hobart prowadził 10-0, wyprzedził SLU 168-12 i miał osiem pierwszych upadków do dwóch dla Świętych. Boswell po 30 minutach przejechał 105 jardów na zaledwie dziewięciu prowadzeniach.

The Statesmen walczyli w drugiej połowie, widząc, że przewaga 10-0 do przerwy ulatnia się.

Lawther wykonał swoje pierwsze trzy podania w trzeciej kwarcie, w tym 46-jardową bombę do Murphy'ego, aby ustawić SLU na Hobart 5. Obrona Hobarta trzymała Świętych z dala od strefy końcowej, zmuszając gości do zadowolenia się z 27-jardowym Ianem. Doin field goal.