50 punktów Geitnera podnosi Bloomfield nad Honeoye w 2 thrillerze OT (podsumowanie W-FL 12/12)

Zajęło to 2 dogrywki we wtorek wieczorem, ale Bloomfield Bombers przeżyli wycieczkę do Honeoye, aby uciec z wygraną 101-99 w najbardziej ekscytującym meczu roku w Wayne-Finger Lakes.

Starszy z Bloomfield Patrick Geitner eksplodował za prawie połowę wyników swojego zespołu, kończąc z niesamowitym 50 punktami. Jeszcze bardziej imponujące jest to, że tylko 6 z 50 punktów padło za trzy punkty. Kolega z drużyny Alexander Roach zdobył 25 punktów, podczas gdy reszta drużyny Bombers połączyła się w finale 26.

Bloomfield przegrywał w meczu 19-3 na początku meczu, ale wrócił z 29 punktami w drugiej kwarcie, aby objąć prowadzenie, zanim Jon Marble z Honeoye zremisował mecz z trzema punktami na sygnalizatorze przerwy.

Junior Bulldogs Tyler Rudolph zremisował mecz z lay-upem na 8 sekund przed końcem, a następnie zablokował ostatnią drugą próbę Geitnera, aby wysłać grę na dogrywkę, z remisem 81 za sztukę.

W pierwszej dogrywce Max Yale zremisował mecz z trzema punktami w ostatnich sekundach, aby wysłać grę na drugą dogrywkę z obiema drużynami z remisem 87.

Kiedy ostatnia trzypunktowa próba Yale padła pod koniec drugiej dogrywki, świętowanie trwało dla Bloomfielda, który poprawił się do 2-0 na Zachodzie, podczas gdy Honeoye spadł do 2-2 w rozgrywkach ligowych.

LivingMax Sports pojawi się w Bloomfield w czwartek wieczorem, gdy Bombers poprowadzi Marcusa Whitmana LIVE o 19:30 w LivingMax Radio z pełna powtórka wideo z gry transmitowanej na żywo o 23:00 . Brendan Harrington i Tane Robinson będą mieli połączenie. Obie drużyny remisują na pierwszym miejscu na FL West 2:0.

W INNEJ AKCJI W-FL BOYS WTOREK NOC…

DUNDEE 30 @ SENEKA POŁUDNIOWA 50
Anthony Reff prowadził dla Sokoła z 18 punktami. Matt Kenyon strzelił 8 punktów, a John Zając zebrał 11 zbiórek. Robbie Clark prowadził Szkotów z 11 punktami straty.

HAC 49 @ CZERWONA KURTKA 47
Xavier Israel Wilków zdobył 19 punktów, w tym zwycięzcę gry z 4 sekundami przed końcem, gdy HAC poprawia się do 2-1 na FL West i ogólnie 5-1.

NEAPOL 68 @ ROMULUS 56
Evan Bay zdobył najwyższe w karierze 7 rzutów za trzy i zakończył z 25 punktami, gdy Neapol pokonał Romulusa. Cole Rathbun dodał 15 punktów za Big Green.

GENEWA 56 @ LOTUS 47
Pantery poprawiły swój sezonowy rekord do 3-2 dzięki wygranej z Vertus we wtorek wieczorem, w której 22 z 24 strzelonych bramek trafiło na asysty. Christian Tapscott poprowadził Genewę z 11 punktami z ławki, podczas gdy Reid Patchett i Akim Hudson zdobyli po 10 punktów. Patchett zanotował także 7 zbiórek. Tajman Ball opuścił Vertus z 17 punktami.

MARCUS WHITMAN 34 @ LIVONIA 64
Wildcats spadają do 3-2 w sezonie po 30-punktowej stracie z Livonia Bulldogs.