ER/Gananda spada do Chenango Forks w stanowym półfinale, 39-18

Zdjęcie za pośrednictwem: Marquel Slaughter

East Rochester/Gananda Bombers (12-1) przegrali z Chenango Forks Blue Devils (11-1) z końcowym wynikiem 38-19 w zimnym i śnieżnym półfinale stanowym klasy C w Cicero-North Syracuse High School w sobotnie popołudnie .

Zander Arnold z Chenango po prostu nie mógł zostać powstrzymany, ponieważ zdobył cztery przyłożenia i zanotował przechwycenie, aby poprowadzić Błękitne Diabły do ​​ich siódmego meczu o mistrzostwo stanu w ciągu ostatnich dziewięciu lat.

Trzy z czterech przyłożeń Arnolda miały miejsce w pierwszej połowie, a Chenango Forks prowadził 21-0 w połowie drugiej kwarty.

ER/Gananda w końcu weszli na stół tuż przed połową, a Chenango Forks prowadził w przerwie 21:6.

Bombers otworzyli drugą połowę przyłożeniem, aby zmniejszyć przewagę Blue Devils do 21-12, a następnie bezbramkowo utrzymali Chenango Forks w trzeciej kwarcie. Jednak to było tak blisko, jak się dało. Chenango Forks pokonał ER/Gananda 18-6 w czwartej kwarcie, aby odsunąć się po zwycięstwo.

Chenango Forks przechodzi do gry w Schuylerville w meczu o mistrzostwo stanu klasy C w piątek wieczorem w Carrier Dome w Syracuse.