Cornell upada Colgate, 4-1

Młodszy napastnik Morgan Barron strzelił dwa gole w walce o władzę, a drużyna hokejowa Cornell oddała zaledwie dziewięć strzałów na bramkę po raz pierwszy od 2008 roku w przytłaczającym Colgate, wygrywając w sobotę 4:1 na Class of 1965 Arena.

Wracając do składu po pięciomeczowej przerwie, młodszy napastnik Kyle Betts asystował przy bramce starszego napastnika Jeffa Malotta zaledwie 2 minuty i 9 sekund po meczu. Betts strzelił następnie bramkę, która okazała się zwycięzcą meczu w dalszej części meczu otwarcia.

Jack Malone chce poruszyć krążkiem podczas mężczyzn Cornella

Wielki gol Kyle'a Bettsa. Wspaniale jest mieć go z powrotem w naszym składzie, powiedział Mike Schafer ’86, główny trener Jay R. Bloom ’77 of Men’s Hockey w Cornell. Energia. Pierwsze dwa cele są tworzone przez tę linię oraz ich ciężką pracę i pośpiech.