Cornell pozwala na trzy gole bez odpowiedzi w przegranym 3:2 meczu z Harvardem

almanach rolnika 2019 prognozy pogody

Harvard strzelił trzy nieodebrane gole, a ostatnie westchnienie męskiej drużyny hokejowej Cornell było puste po tym, jak odbity strzał juniora Bena Berarda trafił w słupek na 10 sekund przed końcem trzeciej tercji, co oznaczało gorzki koniec przegranej 3:2 z Crimson w piątek. noc w Bright-Landry Hockey Center.

Tablica wyników

Młodszy obrońca Sam Malinski pomógł ustawić bramkę juniorskiego napastnika Matta Stienburga w pierwszej tercji, a następnie strzelił swojego pierwszego gola w sezonie po przypadkowym odbiciu na początku drugiej kwarty dla 15. miejsca Cornella (2:1, 0:1). ECAC Hockey, 0-1 Ivy League), ale Mitchell Gibson wykonał 36 ciosów, aby przygotować grunt pod powrót gospodarzy.

Sean Farrell i Casey Dornbach strzelili gole w odstępie nieco ponad pięciu minut w drugiej tercji, aby zremisować nawet 13. miejsce na Harvardzie (3-0, 2-0, 2:0), a następnie Farrell wszedł do zwycięzcy w Power Play na wczesnym etapie. trzeci.

Nie chodzi o strzały na bramkę, nie chodzi o prowadzenie gry, nie chodzi o robienie tego lub robienie tamtego – chodzi o wygrywanie, powiedział Mike Schafer ’86, główny trener Jay R. Bloom ’77 w hokeju mężczyzn. Powiedziałem potem naszym chłopakom, że musimy nauczyć się wygrywać. Popełniliśmy kilka błędów w szczegółach naszej gry i przewróciliśmy kilka krążków w drugiej tercji i nie zwracaliśmy uwagi na szczegóły, w których byliśmy całkiem dobrzy w pierwszej tercji.

wzrost coli w ubezpieczeniach społecznych 2021

Ten pierwszy okres był szczególnie zachęcający nie ze względu na start, ale ze względu na reakcję na start. The Crimson wyszedł na przód, oddając wszystkie osiem pierwszych strzałów na bramkę w meczu, ale świeżo upieczony Joe Howe zatrzymał ich wszystkich, a Big Red odwzajemnił przysługę kolejnymi ósemkami. Następnie Stienburg wykorzystał przewagę mężczyzny w drugim meczu z rzędu – wykorzystując własne odbicie po obronie strzału Malinskiego z lewego koła – i postawił Wielkiego Czerwonego na prowadzenie 1:0.

Dla naszych chłopaków – to ich pierwsza gra szosowa – trochę się zdenerwowali, Schafer powiedział o szybkim starcie Harvardu. Ale byłem naprawdę zadowolony z tego, jak zesztywnieli i wrócili do tego.

Przewaga Cornella podwoiła się w niezwykły sposób zaledwie 47 sekund na sekundę. Po pewnym posiadaniu piłki w strefie ofensywy Malinski oddał strzał ze środkowego punktu, który trafił szeroko na prawą stronę Gibsona. Ale krążek odbił się od żywych desek w Bright-Landry i odbił się od prawej łyżwy Gibsona, gdy ten wycofywał się w kierunku słupka.

Po wczesnej odporności i pewnym wczesnym krążku szczęścia, Big Red wydawał się być przygotowany na wyścigi. The Crimson odwrócił krążek na ofensywnej niebieskiej linii około pięć minut później, by wyprowadzić juniora Jacka Malone'a w trzyosobowym meczu. Jego strzał ze szczytu lewego koła został zablokowany przez Gibsona, po czym Matthew Coronato wziął krążek w róg i wybrał Farrella na ucieczkę. W ciągu kilku sekund ołów Big Red, który wyglądał, jakby mógł się rozerwać do trzech, został zamiast tego przycięty do chudego – i dał Crimsonowi iskrę.

To przełożyło się na gola remisowego nieco ponad pięć minut później. Próba wydostania się ze strefy Cornell przez obrońcę została odcięta w lewym punkcie przez Harvard. Gdy Big Red zdusił pierwotne zagrożenie, Crimson utrzymał posiadanie w strefie i ostatecznie strzelił gola Caseya Dornbacha, aby zremisować mecz.

Popełniliśmy dziś kilka błędów, pozwalając swoim napastnikom zajść za nami i nie podrywając szybko facetów, powiedział Schafer. Nawet gry, w których nie strzelili bramki, straciliśmy kilku gości przy naszej siatce.

test narkotykowy najlepszy sposób na detoksykację

Mimo to Big Red miał pewne szanse na odzyskanie prowadzenia, które wymagało dużych przystanków Gibsona. Pierwszy przyszedł w walce o władzę z 3:35 pozostałym w drugim po pięknym podaniu dot-to-dot od starszego Brendena Locke'a, który założył jednorazowego zawodnika od juniora Travisa Mitchella. To było prawie identyczne z grą, która doprowadziła do gola Mitchella przeciwko Gibsonowi w wizycie Big Red w Bright-Landry dwa lata temu – ale tym razem Gibson strzelił w swoją rękawicę.

najlepszy suplement spalający tłuszcz dla kobiet

Napastnik Freshmana, Ondrej Psenicka, zagroził ponownie na początku trzeciej kwarty, zmuszając obrót w strefie neutralnej, aby doprowadzić do ucieczki z skróconej ręki, ale ruch na jego forhend został zatrzymany przez lewy pad Gibsona.

Zwycięzca pojawił się na Harvardzie po raz trzeci z rzędu w grze o władzę w czasie zaledwie o cień w ciągu pięciu minut. Farrell obrócił się z linii bramkowej na lewo od Howe'a i oddał strzał z dalekiego słupka. Próbując odepchnąć się od dalekiego słupka, Howe nieumyślnie wykopał siatkę z jej kotwicowisk – w ten sposób konwersja Farrella po odbiciu została początkowo zlekceważona przez sędziego przy bramce. Ale po przeglądzie wideo rozmowa została odrzucona i Harvard po raz pierwszy prowadził.

Powiedział, że siatka jest wyłączona, ale że strzeli gola bez względu na wszystko – nawet bez siatki, Schafer powiedział o wyjaśnieniu sędziego.

Ostatnie westchnienie Cornella nastąpiło, gdy Howe pociągnął za dodatkowego napastnika. Berard oddał strzał z prawego kręgu, który odbił się od nogi obrońcy i pokonał Gibsona w drugą stronę – ale krążek trafił prosto w słupek i został usunięty.

Dzisiejszego wieczoru nauczymy się na naszych błędach i wprowadzimy pewne poprawki do naszego składu na jutrzejszy wieczór. „Przygotujemy się do odzyskania go jutro”, powiedział Schafer.

Big Red gra w Dartmouth (1-2, 0-2, 0-1) o 19:00. Sobota. Gra ma być wyemitowana w ESPN+.