Mistrzowski sezon piłkarski Canandaigua dobiegł końca po przegranej z Jamestown

Odważni Canandaigua udali się do Jamestown w piątek wieczorem, aby zmierzyć się z Red Raiders na swojej ojczystej ziemi. Starcie dwóch niepokonanych drużyn miało za sobą nocną grę, ponieważ przeciwnicy klasy A z mnóstwem talentów walczyli o miejsce w półfinale turnieju stanowego w weekend w Święto Dziękczynienia. Braves nie mieli szans w grze, porzucając rywalizację 35-14.

Jamestown wyskoczył na wczesne prowadzenie 7-0, ale Canandaigua zdobył gola, gdy Ryan Gavette odpadł na 39 jardów przyziemienia. Braves kontynuowali zdobywanie punktów, po tym jak pierwsza kwarta zakończyła się remisem z siedmioma punktami na kawałek, bramkarz Bryana Boldrina zwiększył Canandaigua do przewagi 14-7.

Jamestown zremisował mecz 14-14 w połowie drugiej kwarty i odzyskał prowadzenie 21-14 przed zakończeniem pierwszej połowy. Obrona Braves utrzymywała się twarda przez większość trzeciej kwarty, ale Red Raiders dodali kolejne przyłożenie, dzięki czemu mecz 28-14 wchodził w czwartą kwartę. Jamestown dodał ostatnie przyłożenie w czwartej kwarcie, uzyskując ostateczny wynik 35-14. Canandaigua kończy sezon jako mistrzowie Sekcji V i rekord 10-1.