Amerks na szczycie Phantoms w strzelaninie

Rookie napastnik Jack Quinn i JJ Peterka, obaj olśniewający w swojej pierwszej strzelaninie w sezonie, prowadząc Amerykanów z Rochester (8-5-0-0) do zwycięstwa 5-4 nad Lehigh Valley Phantoms (3-8-3-1) Piątek w Blue Cross Arena.

Dzięki tej wygranej Amerkowie wygrali osiem z ostatnich 12 meczów, w tym cztery na własnym lodzie. Rochester może pochwalić się rekordem 3-0-1-0 przeciwko Lehigh Valley w ciągu ostatnich pięciu lat w Flower City, jednocześnie zdobywając co najmniej jeden punkt w sześciu z ostatnich ośmiu meczów przeciwko Phantoms od 30 grudnia 2016 r. 4-2-1-1 w tym przedziale. W każdym z ośmiu konkursów na tym odcinku zwycięska drużyna strzeliła co najmniej trzy gole.

Napastnik Brett Murray strzelił czwartego i piątego gola w ostatnich pięciu meczach, podczas gdy Peterka i Linus Weissbach strzelili po cztery bramki w całym sezonie. Oskari Laaksonen, Ethan Prow, Sean Malone, Mattias Samelsson, Josh Teves i Quinn zanotowali jedną asystę.

czy musisz spłacić czek bodźca?

Bramkarz Michael Houser zaliczył swój pierwszy start w AHL w tym sezonie i siódmy od końca sezonu 2016-17. Zakończył noc z 28 obronami oprócz dwóch, z którymi zmierzył się w strzelaninie, aby zdobyć zwycięstwo.

Wiodący zdobywca punktów Phantoms, Morgan Frost, strzelił trzy punkty najwyżej w sezonie (1+2), podczas gdy Garrett Wilson, Connor Bunnaman i Gerry Mayhew strzelili bramki w przegranej w rzutach karnych. Dzisiejsza porażka poza regulacjami była czwartą w tym sezonie Lehigh Valley, ale pierwszą w konkursie umiejętności.

Netminder Felix Sandstrom (3-5-3) pojawił się w swoim 12-tym występie w lidze i pomimo 20 rzutów obronnych, w tym jednego w rzutach karnych, poniósł stratę.

jojo siwa spotkaj się i pozdrawiam daty 2017

Rochester, który strzelił parę goli w trzecim okresie, aby zlikwidować deficyt jednego gola, zobaczył, że Phantoms zremisował mecz na 4-4 z 1:27 pozostałym w regulaminie, aby wymusić dogrywkę. Na znaczniku remisowym Lehigh Valley kazali Sandstrom wyciągnąć, podczas gdy drużyny miały czterech łyżwiarzy na bok.

Podczas dogrywki Amerkowie mieli krążek przez większość otwarcia przez trzy minuty, zanim zostali gwizdani na naruszenie przepisów abordażowych przy 2:05 do gry.

W późniejszej grze o władzę, Widma trzymały krążek w strefie ofensywy przez prawie całą karę. Obrońcy Casey Fitzgerald, Samuelsson, Teves i Prow wraz z napastnikami Michaelem Merschem i Markiem Jankowskim nie pozwolili na strzał, który pchnął grę do rzutu karnego.

Quinn otworzył konkurs umiejętności, dając Rochesterowi wczesne prowadzenie 1:0 po olśniewającym posunięciu, zanim Houser zdementował Mayhew i Frost. W trzeciej rundzie Peterka przypieczętował zwycięstwo w rzutach karnych, pokonując Sandstroma po stronie blokującej.

najlepsze darmowe aplikacje randkowe 2015

Rochester rozpoczął pierwszy okres z dwubramkową przewagą, gdy Murray i Weissbach zdobyli 5:17 w odstępie, co dało gospodarzom prowadzenie 2-0 na 7:34. Jednak Lehigh Valley skontrował trzy razy z rzędu, aby w ostatnich 20 minutach regulaminu wypracować prowadzenie 3-2, wliczając w to parę bramek w odstępie 12 sekund.

Jednak w trzecim okresie Amerkowie, którzy odwrócili scenariusz z drugiego okresu, gdy zostali pokonani, 19-4, ograniczyli Phantomy do zaledwie trzech strzałów, zanim Murray i Peterka odzyskali prowadzenie 4-3 Rochestera.

Pod koniec trzeciej, Mayhew wymusił zwrotkę po dogrywce, zanim Quinn i Peterka przypieczętowali zwycięstwo podczas rzutów.

najlepszy sposób na skonsumowanie marihuany

NAJWAŻNIEJSZE CECHY GRY:

Amerkowie rozpoczną dwumeczowy pojedynek z niepokonanymi Utica Comets w sobotę, 20 listopada w Adirondack Bank Center. Czas gry jest przewidziany na 19:00. rozpocznie się i będzie transmitowany na żywo w The Sports Leader 95,7 FM/950 AM ESPN Rochester oraz AHLTV.