# 18 Yellowjackets w dół Czaple w otwieraczu domu

Drużyna koszykówki William Smith College spadła na 18. miejsce w Rochester z bilansem 92-48 we wtorkowym meczu otwarcia u siebie w Bristol Gym. Herons przegrywają 1-2, podczas gdy Yellowjackets poprawiają się do 5-0 w sezonie.

Junior prowadziła Herons z 16 punktami i 13 zbiórkami, zdobywając swoje pierwsze podwójne dublet w tym sezonie. Senior dorobił się siedmiu punktów i pięciu zbiórek w przegranej.

terminy targów stanowych 2015
  • Rochester wyszedł mocno, strzelając 75% z linii rzutów wolnych i pokonując Herons 21-13 w pierwszej kwarcie.
  • Yellowjackets nadal błyszczeli w drugiej kwarcie, pokonując Herons 26-6. Rochester strzelił 61,11% z podłogi, zamykając mocną połowę.
  • Herons wyglądało na to, że będą walczyć w trzeciej kwarcie, gdy drugoklasista zanotował cztery punkty i jedną zbiórkę w obronie, aby dać Herons iskrę.
  • Jarvis zdobyła sześć ze swoich 16 punktów w czwartej kwarcie, kiedy Herons zdobyli 15 punktów, aby odrobić prowadzenie Yellowjacket.
  • Junior  zanotował trzy zbiórki i jeden blok, aby pomóc Herons utrzymać Yellowjackets w czwartej kwarcie z najniższym wynikiem.
  • Rochester zakończyłby na szczycie, zamykając grę na 92-48, dając Herons drugą porażkę w sezonie.

KĄCIK TRENERÓW

„Dzisiaj bardzo się rozwinęliśmy” — powiedział główny trener. - W drugiej połowie graliśmy lepiej i znacznie lepiej realizowaliśmy plan gry. To było dobre doświadczenie dla nas, jako tak młodej drużyny, grać przeciwko drużynie takiego kalibru”.

W PRZYSZŁYM

The Herons wrócą do akcji we wtorek, 29 listopada, kiedy udadzą się do Clinton w stanie Nowy Jork, aby zmierzyć się z Hamiltonem. Tip-off między Herons a Continentals ma rozpocząć się o 19:00.